3 NAJČASTEJŠIE LIMITÁCIE, KTORÉ TI BRÁNIA, DOSIAHNUŤ SVOJE SNY ...
1. "Vnútorná neistota a strach, že nie som dosť dobrá, že zlyhám a nebudem svojím okolím prijatá."
 2. "Viem, čo chcem, ale neviem ísť do akcie, stále prokrastinujem a nehýbem sa z miesta."
 3. "Som v slepej uličke, vyhorela som, neviem v čom som dobrá, chýba mi smerovanie a zmysel." 
... pozri si trilógiu webinárov s Katarínou Zacharovou a dozvieš sa,
 AKO ICH MÔŽEŠ PREKONAŤ ! 
ÁNO, MÁM ZÁUJEM O ZDARMA PRÍSTUP
k trilógii webinárov, v ktorých Katarína Zacharová adresuje 3 najčastejšie limitácie žien
ÁNO, potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely prístupu k trilógii webinárov a emailovej komunikácie. 
O KATARÍNE ZACHAROVEJ
Už viac ako 9 rokov podporuje ľudí v ich sebarozvoji, v zmysluplnej sebarealizácii a v naplnení najvyššieho ľudského potenciálu. Uskutočňuje to ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka. Jej úprimnou túžbou bolo vždy použiť svoje schopnosti a život na pomoc iným a byť tak pozitívnym prínosom pre spoločnosť a svet.
V roku 2009 založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou, ktorú začala najskôr budovať na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov na Slovensku zrealizovala viacero konferencií RealWoman Fórum, založila RealWoman klub, viedla RealWoman blog, začala usporiadavať svoje semináre alebo aj v spolupráci s domácimi či zahraničnými autormi a učiteľmi. V roku 2013 sa stala ako prvá Slovenska členkou Európskej asociácie transformačných lídrov ATL EUROPE. V roku 2014 začala koučovať a tvoriť, zostavovať a viesť vlastné transformačné programy a procesy pre ženy, ktoré dnes nazýva BECOMING REALWOMAN.  V roku 2018 založila online vzdelávaciu akadémiu Be Real Academy, pre sebarozvoj, transformáciu a rast žien aj mužov. 
Katarína je autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja a transformácie, ktoré sama vydala v období od roku 2010 až do roku 2018. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne
FB Comments Will Be Here (placeholder)
Transformujeme svet prostredníctvom ženského potenciálu, aby sme obnovili rovnováhu a vytvorili spoločnosť partnerstva. 
Katarina Zachar
Email: info@realwoman.sk