Transforming The World Through the Power of Female Potential 
to Create Balance and Partnership. 
Founded by Katarina Zachar
Získajte prístup k 90-minutovému záznamu z online webináru s Katarínou Zacharovou
AKO ZMYSLUPLNE UPLATNIŤ SVOJ POTENCIÁL A BYŤ PRITOM SAMA SEBOU
Pozrite si krátke video o webinári s Katarínou Zacharovou
POŠLITE MI ZDARMA
PRÍSTUP K WEBINÁRU
ÁNO, potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.
ÁNO, súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov, ako je krstné meno a email na účely emailovej komunikácie a prístupu k webináru. 
OBSAH WEBINÁRU:
 Čo je najčastejšou príčinou nízkej sebahodnoty a sebavedomia žien a ako to prekonať a nadobudnúť vnútornú silu a odvahu byť sama sebou. 
 Ako nájsť cestu naspäť k svojej autenticite a ženskosti, aby ste nešli proti sebe a do vyčerpenia, ale používali ste správne svoju ženskú silu. 
 Čo urobiť a ako sa aktivovať, ak túžite po zmene alebo naplnení, hľadáte nové smerovanie či zmysel, alebo sa vám pred očami rozpadá to, čo poznáte, ale bojíte sa zmeny a nedarí sa vám nabrať odvahu urobiť krok vpred. 
 Ukážem vám, ako prekonať kľúčový zdroj vašich limitácií a strachov, ktoré vám bránia žiť naplno život, po akom túžite a slobodne sa realizovať v tom, čo vás baví a napĺňa.
 Ako prevziať zodpovednosť za svoju vlastnú energiu a život, aby ste boli v súlade sama sebou a kráčali ste správnym smerom. 
 5 krokov, ako môžete aktivovať svoj skrytý potenciál a ženskú silu, a zostať v rovnováhe a naplno realizovať svoje sny.  
Autorka transformačného programu Becoming RealWoman.
O KATARÍNE ZACHAROVEJ
Od roku 2009 ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka pomáha a vedie ľudí k hlbšiemu pochopeniu KTO sú, AKÉ je ich poslanie a AKO môžu autenticky a naplno použiť svoj ľudský potenciál, aby našli naplnenie, uplatnenie a boli prínosom pre svoje okolie a spoločnosť. 
Začalo sa to v roku 2008, kedy Katarína odcestovala žiť a pracovať do Kuala Lumpur, v Malajzii, kde nakoniec zostala 6 rokov. Tam sa spustila jej vlastná hlboká transformácia, ktorá radikálne zmenila jej životné smerovanie. Katarína sa rozhodla naplno používať svoj vlastný potenciál a talenty, aby zrealizovala svoje sny a vízie. Vždy bolo jej úprimnou túžbou použiť svoje schopnosti na pomoc iným a byť tak pozitívnym prínosom pre spoločnosť a svet.
Ako prvé v roku 2009 založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou zlepšovať svet prostredníctvom aktivácie ženského potenciálu, ktorú začala najskôr budovať na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov na Slovensku zrealizovala viacero konferencií RealWoman Fórum, založila RealWoman klub, viedla RealWoman blog, začala usporiadať svoje semináre alebo v spolupráci s inými domácimi či zahraničnými autormi a učiteľmi. V roku 2013 sa stala ako prvá Slovenska členkou Európskej asociácie transformačných lídrov ATL EUROPE. V roku 2014 začala koučovať a tvoriť, zostavovať a viesť vlastné transformačné programy a procesy pre ženy a neskôr aj pre mužov, ktoré v roku 2018 vyvrcholili založením online vzdelávacej akadémie pre sebarozvoj, transformáciu a rast - Be Real Academy.    
Katarína je autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja a transformácie, ktoré sama vydala v období od roku 2010 až do roku 2018. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne
Chcete vedieť viac o Kataríne Zacharovej? Pozrite sa na www.katarinazachar.sk 
REALWOMAN GLOBAL
Kontakty
Katarina Zachar Global s.r.o.
Katarína Zacharová
Mobil: 00421 948 180 003
Email: info@realwoman.sk
Web: www.realwoman.sk
Sociálne médiá
nájdite nás na INSTAGRAME 
prepojme sa na FACEBOOKU
O Kataríne Zacharovej
Email: katarina.zachar.info@gmail.com
Web: www.katarinazachar.sk
Katarínu sledujte na INSTAGRAME 
Prepojte sa na FACEBOOKU
All rights reserved to Katarina Zacharova, Katarina Zachar Global s.r.o., 2018