REALWOMAN FÓRUM
9. marec 2019 v Bratislave
Spájame ženy aj mužov, ktorí chcú zmysluplne uplatniť svoj potenciál a schopnosti na vytvorenie pozitívnej zmeny a budovanie vzťahov založených na partnerstve a rovnováhe. Našou snahou je inšpirovať k autentickosti a spájať podobne naladených ľudí. 
najbližší termín podujatia
9.11.2019 (sobota) od 14:00 do 21:00 hod. v Bratislave
ZÁZNAM OBSAHUJE
1. OTVORENIE A PRIVÍTANIE 
9:10 hod. REALWOMAN - nová vízia pre ženy s Katarínou Zacharovou
2. VZDELÁVACIE PREDNÁŠKY
  1. TÉMA: Vplyv a dosah modného priemyslu na životné prostredie s Kamilou Vodochodskou. (30 min)
  2. TÉMA: Ako na Slovensku kúpiť zdravé potraviny a nebyť súčasťou potravinového podvodu s Patrickom Linhartom. (30 min)
3. REAL TALK - panelová diskusia
Na túto tému budeme diskutovať s vybranými hosťami a odborníkmi: Čo je zdrojom väčšiny kríz vo vzťahoch a prečo je toľko rozvodov a ako ich dokážeme prekonať, aby sme z toho vyšli spolu silnejší. (90 min)
  Janette Šimková, vzťahová koučka
  Miroslav Repka, mediátor a právnik
  Lívia Halkman, koordinátorka projektu Tlakový Hrniec
  Katarína Brychtová, moderátorka
 OĽGA BUŠO - majiteľka Lásky kvet, Fashion Guide
 JARKA VACULČIAKOVÁ - majiteľka Antea Consulting
 JANA MAJDANOVÁ DURAJOVÁ - podnikateľka a ambasádorkou projektu Nourish The Children
 KATARÍNA ZACHAROVÁ - zakladateľka RealWoman a Be Real Academy
4. REAL STORIES - reálne príbehy
Tri príbehy žien, ktoré premenili ideu, vášeň, zmysel do konkrétnej práce alebo podnikania a majú tak pozitívny vplyv na spoločnosť.
  Katarína Hutyrová, spoluzakladateľka Nosene (20 min)
  Henrieta Holúbeková, autorka vzdelávacieho programu Životológia (20 min)
  Anetta Vaculíková, ambasádorka Jamieho Olivera na Slovensku a zakladateľkou edukačného projektu Skutočne zdravá škola (20 min)
 NIKOL PELÉŠKOVÁ - projekt Umenie žiť
 EVA PETROVIČOVÁ - projekt SuperLady
 IVANA KRUPCOVÁ - koncept Altheagrey
15:00 hod. MODEROVANÁ DISKUSIA s publikom
5. Ako uvoľniť stres, úzkosť a strachy, aby ste nadobudli vnútornú spokojnosť a rovnováhu
  Praktický tréning s Katarínou Zacharovou. (45 min)
6. Predstavenie transformačného programu pre ženy BECOMING REALWOMAN
Slávnostné odovzdávanie certifikátov o ukončení programu s absolventkami programu a zdieľanie dojmov z programu. (45 min)
7. Ako byť viac ženská vo svojom tele a prebudiť prirodzenú charismu
  Praktický tréning s Monikou Stehlíkovou. (60 min)
8. ROZHOVOR so ZUZANOU ČAPUTOVOU, s prezidentkou Slovenskej republiky. 
Videozáznam z rozhovoru sa uskutočnil dodatočne dňa 13.8.2019 a bude doplnený priebehom augusta 2019. Viedla ho Katarína Zacharová.  
HOSTIA & PREDNÁŠAJÚCI
JAROSLAVA VACULČIAKOVÁ
Je skúsenou trénerkou, koučkou a konzultantkou v oblasti komunikácie, soft skills, leadershipu a zvyšovania výkonnosti a spokojnosti zamestnancov. Počas svojej 15-ročnej kariéry poskytovala tréningy a poradenstvo významným firmám, manažérom i politikom. Prednáša na konferenciách a univerzitách, je moderátorom a odborným garantom úspešnej Trend konferencie od Manažéra k lídrovi. Je absolventkou certifikovaného tréningu the American Board of NLP v Londýne a certifikovanou trénerkou metodológie DISC.
Viac o Jarke na www.anteaconsulting.sk
OĽGA BUŠO
Je pôvodom z Ukrajiny, no od sedemnástich rokov žije na Slovensku. V Košiciach vyštudovala Ekonomickú fakultu na Technickej univerzite. Aj keď Oľga pochádza z rodiny, ktorá podnikala, nikdy ju to k biznisu neťahalo. Dnes má, paradoxne, až niekoľko firiem. Začínala v oblasti typickej pre mužov, neskôr jej ženský element v biznise začal veľmi chýbať. Od energetiky sa teda presunula k móde a ku kvetom. Jej prvé podnikanie skrachovalo. Získala ocenenie Podnikateľka Slovenska 2017 a mení spôsob darovania kvetov. Popritom stíha šťastné manželstvo i dve deti.
Viac o projekte Lásky kvet na www.laskykvet.sk alebo móda na www.fashionguide.sk
MICHAL PATAKY
Autor bestselleru Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, kouč amazing12, tvorca Výzvy 7dní na 100%, tvorca Ultrajedálnička a Ultratréning systému, ktorý pomáha ľuďom sa veľmi jednoducho dostať do formy, schudnúť a zlepšiť kondíciu. Jeho cieľom je inšpirovať 1 milión slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom. Je podnikateľom, blogerom, propagátorom zdravého životného štýlu. Jeho online programami prešlo už viac ako 9 tisíc ľudí. Je odborník na funkčný tréning, efektívnu životosprávu a efektívnu výživu, ktorej sa venuje viac ako 12 rokov. Vystupoval v televíznych novinách na Markíze, časopise Plus 7dní, na mnohých internetových portáloch. Michal vám vo svojej prednáške povie niekoľko skvelých rád a tipov o zdravej strave, ktoré môžete hneď aplikovať do vášho každodenného života, bez toho, aby ste nad tým museli tráviť hodiny premýšľania.
Viac o Michalovi na www.michalpataky.com
LAURA MARTINKOVÁ
"Som človek, ktorý má v živote veľké štastie, lebo moja práca, ktorá je zároveň aj koníčkom mi dáva neskutočný zmysel. Všetko čo a ako robím sa točí okolo hlbokej úcty k životnému prostrediu. Mojím zámerom je svojím dielom prispieť k zmene myslenia a konania ľudí, ktorí sú pripravení robiť jednoduché, ale o to dôležitejšie kroky k ich najlepšiemu bezopadovému JA. Ukazujem rôzne cesty, ako sa k nemu dostať tak, aby bola zmena nastavená natrvalo a nebola len ,,módnym trendom “ . Som lektorka environmentálnej výchovy v neziskovej organizácii Eviana, spoluzakladateľka bezodpadového obchodíku Odváž(e)ne v Prešove, propagátorka a koučka v téme bezodpadovosti vo všetkych aspektoch života." 
IVANA KRUPCOVÁ
"Mám 37 rokov a s rodinou žijem v Bratislave. Dlhé roky som  pracovala v korporácii a o podnikaní som nikdy ani neuvažovala. Na koncept Altheagrey som narazila úplnou „náhodou“, keď mi bol v práci pridelený ako „projekt“.
Následné štúdium jeho filozofie a najmä výsledky, ktoré prinášal ma absolútne presvedčili. Hĺbka a inakosť pohľadu na ľudské telo, prepojenie emócií so zdravím človeka – to je nevyčerpateľná studnica poznatkov, ktorými sa dodnes zaoberám."
Viac o Ivane a Altheagrey na Facebooku
EVA PETROVIČOVÁ
Pomáham a učím ženy, ako schudnúť raz a navždy a stať sa najnovšou verziou ženy - SUPERLADY. Som špecialistka na redukciu hmotnosti pre ženy. Pomáham a učím ženy, ktoré chcú na sebe pracovať po fyzickej, ale aj mentálnej stránke, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU. Mojím cieľom a zároveň životným poslaním je viesť ženy aby dosiahli svoju vysnívanú postavu, vybudovali si NOVÉ JA, aby sa cítili krásne, zdravo, sexy, sebavedomo, príťažlivo, aby sa naučili mať samu seba rady, milovať svoje telo bez výčitiek.
Viac o Evke a SuperLady na www.superlady.sk
NIKOL PELÉŠKOVÁ
Zakladateľka úspešného projektu "Umenie Žiť", lektorka cudzích jazykov, influencerka a autorka knihy Umenie Žiť, ktorá našla záľubu v písaní citátov z vlastného života, v ktorých poukazuje na to: byť skutočným, a nie dokonalým. Na základe vlastného príbehu chce ukázať mladým ľuďom, hlavne ženám, že krása sa nezakladá na tom, ako človek vyzerá. Snaží sa vysvetliť, že v živote sa musíme naučiť veľa vecí, a robenie chýb je jednou z nich... práve preto, aby sme si uvedomili, že dokonalosť je v dnešnej dobe veľmi preceňovaná a spokojnosť so sebou samým je to najcennejšie, čo v živote máme. 
,,Si skvelá! Si odvážna! Si perfektná! 
Si žena, a to je to najkrajšie, čím si bola včera, si dnes a budeš aj zajtra.” (citát z knihy Umenie Žiť)
Viac o Nikol na instagrame @nikolpeleskovaofficial alebo na Umenie žiť
JANA MAJDANOVÁ DURAJOVÁ
Všetci si želáme mať šťastný život. Občas však prídu životné skúšky, ktoré nás majú posilniť. Aj môj život v dospelosti prešiel tragickou skúškou. Postupnými výzvami som prišla do veku, kedy môžem povedať, že som sa z toho celého veľa naučila. 
Viac som bola otvorená pre nové poznanie a preto som po rokoch v zamestnaní, prešla do sféry podnikania. Stala som sa zodpovednejšia, robím kreatívnu, zaujímavú prácu, vďaka čomu pomáham iným ľuďom k lepšej kvalite ich života. Veľa zo svojich skúsenosti odovzdávam ďalej. Spolupracujem s nadnárodnou spoločnosťou a v mojom podnikani sa stretávam s ľuďmi z rôznych krajín a oblastí. Mám rada deti a podporujem aj deti 3. sveta, kde som sa stala ambasádorkou projektu Nourish The Children. Milujem svoju rodinu, šantenie s vnučkou a popri svojich pracovných aktivitách, eventoch, rada cestujem, športujem, občas si zaspievam v gospelovom zbore, trošku tvorím, venujem sa písaniu a kresleniu.
Viac o mne a prečo mám od narodenia vnučky nové pomenovanie na www.baja.sk alebo na Facebooku.
MAGDA VÁŠÁRYOVÁ
Magda Vášáryová je slovenská politička, bývalá herečka a diplomatka. Od roku 1971 pôsobila ako herečka v divadle Nová scéna a v 80. rokoch v SND. Popri divadle natočila 50 filmov a hrala asi v 120 televíznych inscenáciách. v roku 1988 dostala titul zaslúžilá umelkyňa. V štyridsiatke zmenila svoje profesionálne smerovanie a začala sa venovať politike. Ako veľvyslankyňa pôsobila najskôr v Rakúsku a neskôr v Poľsku. V roku 1993 založila a aj riadila Slovenskú spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA). Hovorí 7 jazykmi, je autorkou knižných spomienkových impresií o Banskej Štiavnici Krátke listy jednému mestu. V súčasnosti prednáša v Prahe a je prezidentkou spolku žien, Živena. Jej manželom je Milan Lasica, s ktorým má dve dcéry. Narodila sa v Banskej Štiavnice a s rodinou žije v Bratislave.
ZUZANA ČAPUTOVÁ
zvolená prezidentka Slovenskej republiky
Zuzana Čaputová je prvou a zároveň aj najmladšou prezidentkou Slovenskej republiky, ktorá 15. júna 2019 prevezme prezidentský úrad. Na RealWoman Fóre sa s pani Čaputovou bude rozprávať Katarína Zacharová o tom, aká bola jej cesta k tomu, kým je dnes. Čo formovalo jej hodnoty, rozhodnutia a postoje v živote. Ako vníma potenciál a úlohu žien vo formovaní spoločnosti. Akú má víziu pre Slovensko a aké budú jej prority počas päťročného volebného obdobia. Zámerom rozhovoru je lepšie spoznať pani Čapútovú po ľudskej stránke a hovoriť o tom, ako spolu môžeme vytvoriť lepšiu budúcnosť pre Slovensko.
KATARÍNA BRYCHTOVÁ
moderátorka podujatia
Katarína Brychtová je televízna moderátorka, známa z Pošty pre teba, Naj dedinky Slovenska, Pravdivých príbehov a ďalších programov. Venuje sa aj rozhlasu, dabingu, jej veľkou vášňou je pečenie. Napisala dve knižky receptov: Moje sladke radosti a Napečme si šťastie. Vyštudovala aj sociálnu prácu, špeciálizáciu poradenstvo. Vzťahy medzi luďmi a komunikácia je to, čo ju celoživotne zaujíma.
KATARÍNA ZACHAROVÁ
zakladateľka RealWoman a autorka programu Becoming RealWoman
Od roku 2009 ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka pomáha ženám a vedie ich k hlbšiemu pochopeniu KTO sú, AKÉ je ich poslanie a AKO môžu autenticky a naplno použiť svoj ľudský potenciál, aby našli naplnenie, uplatnenie a boli prínosom pre svoje okolie a spoločnosť. Je zakladateľkou organizácie RealWoman, Be Real Académie a pre ženy vytvorila špeciálny transformačný program Becoming RealWoman. Je autorkou knihy Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme. 
Viac o Kataríne na www.katarinazachar.sk , na instagram #katarinazachar alebo na FB v skupine RealWoMan s Katarínou Zacharovou
MONIKA STEHLÍKOVÁ
odborníčka na reč tela a autorka metodiky BodyTalks
Monika Stehlíková je špičkovou odborníčkou na reč tela a vedomú prácu s pohybom. Je autorkou metodiky BodyTalks ako aj knižky Tajomstvo reči tela. Monika vám prostredníctvom tréningu predstaví jej vlastnú metodiku BodyTalks. Základom metodiky je naučiť sa počúvať vlastné telo a jeho signály, ktoré z neho prichádzajú a vytvárať k sebe cez prácu s telom pozitívny a láskavý vzťah. Tréning s Monikou vo vás prebudí vašu prirodzenú charizmu. Hlavným Mottom Moniky je : Ak zmeníte reč tela, zmeníte svoj život.  
PATRICK LINHART
potravinový kritik
Patrick Linhart, Bsc., známy ako potravinový kritik. Prešiel po vyše 20 tich rokoch práce v potravinárstve na druhú stranu a to k spotrebiteľom. Je autorom prvého Potravinového semafóra na Slovensku, ktorý presadil vo vláde. Založil organizáciu Testy potravin a získava šokujúce informácie a odhaľuje podvody v potravinárstve. Nás spotrebiteľov upozorňuje na to, ktoré potraviny sú skutočne zdravé a ako si ich vyberať. Ako hovorí sám Patrick : “Niekedy sme zbierali céčka, teraz jeme éčka". Ak sa im však pri nákupoch chceme vyhnúť, strávime tým aj celý deň, ale práve Patrickova práca nám pomáha sa v tom zorientovať. 
KAMILA VODOCHODSKÁ
navrhárka, stylistka a módna koučka
Kamila Vodochodská je návrhárka, štylistka a módna koučka. Začala najprv s návrhmi šiat, ktoré predávala za pár korún, neskôr si najala vlastnú krajčírku a začala sa jej úspešná kariéra módnej návrhárky. Skúsila si aj prácu štylistky pre reklamy či časopisy a dnes je módnou koučkou, ktorá vám pomôže s vašim šatníkom ako aj osobným štýlom. Ako sa sama vyjadrila: „Móda je viac ako trend a pozlátka prehliadkových mól. Chcem ukazovať, čo sa skrýva za oponou, meniť zmätenosť v radosť, radosť v sebavedomie a sebavedomie vo vyrovnanosť.“ V módnej brandži sa pohybuje už viac ako 18 rokov a takisto sa už niekoľko rokov venuje téme aký ma dopad móda ako na životné prostredie tak aj na nás samotných. Viac nám už Kamila prezradí vo svojej prednáške na RealWoman Fóre 8.6.2019 v Bratislave. 
JANETTE ŠIMKOVÁ
vzťahová koučka
Mgr. Janette Šimková je životná a vzťahová koučka, rečníčka a mentorka. Je priekopníčkou life koučingu na Slovensku a svoju prácu berie ako poslanie so zodpovednosťou pomáhať ľuďom k úspechu podľa ich predstáv. Jej krédo je: „Každý sa môže stať lepšou verziou samého seba“. Sprevádza ľudí k tomu, aby sa nevracali späť s pokusom o nový začiatok, ale začínali tam kde prestali, aby vytvorili nový koniec. Čo značí chcieť od seba učiť sa nové veci, meniť nevyhovujúce postoje a neužitočné myšlienkové vzorce, ktoré nás obmedzujú. Janette je aj autorkou, debutovala s úspešnou knihou Žijte své lepší já.
Organizuje workshopy a semináre zamerané na sebarozvoj a sebazdokonaľovanie.
MIROSLAV REPKA
advokát a mediátor
JUDr. Miroslav Repka je advokátom a mediátorom už viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi sa venuje najmä rodinnej advokácii a mediácii. Ako sám hovorí: „To najkrajšie, čo rodičia môžu dať svojim deťom, je láska rodičov k sebe navzájom.“ Vo svojej profesii pomáha hľadať riešenia a cestu, ktorou by sa mali vydať dvaja ľudia, aj keď už nie spolu, ale bok po boku. 
HENIKA HOLUBEKOVÁ
autorka Životológie
Henrieta Holúbeková vyštudovala andragogiku a 20 rokov učila odolnosti voči vonkajším vplyvom seba aj iných. Potom ako jej dcéra povedala o samovražde chlapca z ich mesta a následne v ten istý týždeň sa odohral pokus o samovraždu mladej dievčiny, začala Henrieta pátrať a zistila, že v tomto storočí sa počet samovrážd mladých zvýšil až 5-tisícnásobne. Od tohoto momentu sa začala venovať najmä mládeži, ktorá je pre ňu prioritou a to hlavne kvôli tomu, že mládež je naša budúcnosť. Ako hovorí sama Henrieta: „Oproti minulému storočiu sa síce máme materiálne lepšie, ale máme choré duše. Rozhodla som sa teda, že urobím všetko preto, aby mal každý mladý človek na Slovensku priamo v škole niekoho, kto ho vypočuje a ukáže mu smer jeho života,“ A práve preto vytvorila vzdelávací program
Životológia – prvý predmet o tebe. Pomocou mentorov mladých učí zábavnou formou rozvíjať sebapoznávacie, komunikačné, vodcovské a sociálne zručnosti študentov 1. a 2. ročníkov stredných škôl. Program Životológia je založený na využívaní neformálnych metód vzdelávania, zážitku a praktickom tréningu. Henrieta spoločne so svojím tímom menia slovenské školstvo svojim vlastným spôsobom – nenásilne, radostne a pohodovo.
KATARÍNA HUTYROVÁ
spoluzakladateľka NOSENE
Katka Hutyrová vytvorila spolu s Jakubom štýlový koncept sekáčov NOSENE. Hlavnou myšlienkou bolo ukázať ľuďom, že za nakupovanie v sekáčoch sa nemusia hanbiť. Katka tiež ako zvyšok z nás podľahla fast fashion. Avšak rozhodla sa vrátiť k nákupom v second-handoch, tam kam ju v detstve brávala jej babka. Ako to však celé začalo? Čo všetko bolo potrebné urobiť, aby sa koncept NOSENE dostal medzi ľudí? Aká bola cesta Katky? O tom všetkom nám príde porozprávať na RealWoman Fóre a poodhalí nám kúsok zo zákulisia jedného z najobľúbenejších sekáčov na Slovensku - NOSENE – oblečenie s príbehom a za fér cenu.
ANETTA VACULÍKOVÁ
ambasádorkou britského šéfkuchára Jamieho Olivera
Anneta Vaculíkova (rod. Orosiová) je nadšencom zdravej stravy a kvalitných potravín, veľkou gurmánkou, vášnivou cestovateľkou, lektorkou varenia, autorkou niekoľkých kníh, ale aj mamou. Je ambasádorkou svetoznámeho britského šéfkuchára Jamieho Olivera v projekte FOOD REVOLUTION na Slovensku, ktorý bojuje za zdravšie stravovanie detí, ale aj dospelých na celom svete, vzdelávaním o kvalitných, sezónnych a lokálnych potravinách. To, aby naše deti nejedli v školách jednotvárnu, či mdlú a často aj nesezónnu stravu, a aby o zdravú výživu mali väčší záujem, sa s tímom snažia zmeniť v
projekte Skutočne zdravá škola. Ako tvrdí sama Anetta: „Vyvážená strava, minimum stresu, zdravý spánok a pravidelný
pohyb sú kľúčové faktory pre zdravý životný štýl.“ Pre Anettu jej jej práca životným snom, ktorý žije naplno. Snaží sa čo najviac svojich skúseností a poznatkov odovzdávať ďalej a to najmä preto, aby sme stravu svojich detí nepodcenili a už od malička ich naučili, čo je to plnohodnotná strava.
LÍVIA HALKMAN
koordinátorka projektu Tlakový Hrniec
Lívia v rámci svojho projektu Tlakový hrniec diskutuje so študentami na stredných školách o manželstve, porne či neplánovaných tehotenstvách. Má rada základné otázky a teší ju hľadať na ne odpovede a to práve s mladými ľuďmi, ktorí vedia byť obdivuhodne priami a úprimní. Ako sama hovorí: „Mojou úlohou je nastoliť kľúčové otázky tak, aby študenti o tom rozmýšľali, prípadne o tom aj neskôr debatovali s kamarátmi a formovali svoj postoj – prečo áno, prečo nie.“ Takmer celý svoj dospelý život žila v Anglicku, kde aj vyštudovala grafický dizajn a má vlastné grafické štúdio. Ale jej momentálne najväčším projektom je dokumentárny film o manželských krízach s dobrým koncom: Manželstvá z tlakového hrnca. 
JAROSLAVA VACULČIAKOVÁ
Je skúsenou trénerkou, koučkou a konzultantkou v oblasti komunikácie, soft skills, leadershipu a zvyšovania výkonnosti a spokojnosti zamestnancov. Počas svojej 15-ročnej kariéry poskytovala tréningy a poradenstvo významným firmám, manažérom i politikom. Prednáša na konferenciách a univerzitách, je moderátorom a odborným garantom úspešnej Trend konferencie od Manažéra k lídrovi. Je absolventkou certifikovaného tréningu the American Board of NLP v Londýne a certifikovanou trénerkou metodológie DISC.
Viac o Jarke na www.anteaconsulting.sk
OĽGA BUŠO
Je pôvodom z Ukrajiny, no od sedemnástich rokov žije na Slovensku. V Košiciach vyštudovala Ekonomickú fakultu na Technickej univerzite. Aj keď Oľga pochádza z rodiny, ktorá podnikala, nikdy ju to k biznisu neťahalo. Dnes má, paradoxne, až niekoľko firiem. Začínala v oblasti typickej pre mužov, neskôr jej ženský element v biznise začal veľmi chýbať. Od energetiky sa teda presunula k móde a ku kvetom. Jej prvé podnikanie skrachovalo. Získala ocenenie Podnikateľka Slovenska 2017 a mení spôsob darovania kvetov. Popritom stíha šťastné manželstvo i dve deti.
Viac o projekte Lásky kvet na www.laskykvet.sk alebo móda na www.fashionguide.sk
MICHAL PATAKY
Autor bestselleru Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, kouč amazing12, tvorca Výzvy 7dní na 100%, tvorca Ultrajedálnička a Ultratréning systému, ktorý pomáha ľuďom sa veľmi jednoducho dostať do formy, schudnúť a zlepšiť kondíciu. Jeho cieľom je inšpirovať 1 milión slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom. Je podnikateľom, blogerom, propagátorom zdravého životného štýlu. Jeho online programami prešlo už viac ako 9 tisíc ľudí. Je odborník na funkčný tréning, efektívnu životosprávu a efektívnu výživu, ktorej sa venuje viac ako 12 rokov. Vystupoval v televíznych novinách na Markíze, časopise Plus 7dní, na mnohých internetových portáloch. Michal vám vo svojej prednáške povie niekoľko skvelých rád a tipov o zdravej strave, ktoré môžete hneď aplikovať do vášho každodenného života, bez toho, aby ste nad tým museli tráviť hodiny premýšľania.
Viac o Michalovi na www.michalpataky.com
LAURA MARTINKOVÁ
"Som človek, ktorý má v živote veľké štastie, lebo moja práca, ktorá je zároveň aj koníčkom mi dáva neskutočný zmysel. Všetko čo a ako robím sa točí okolo hlbokej úcty k životnému prostrediu. Mojím zámerom je svojím dielom prispieť k zmene myslenia a konania ľudí, ktorí sú pripravení robiť jednoduché, ale o to dôležitejšie kroky k ich najlepšiemu bezopadovému JA. Ukazujem rôzne cesty, ako sa k nemu dostať tak, aby bola zmena nastavená natrvalo a nebola len ,,módnym trendom “ . Som lektorka environmentálnej výchovy v neziskovej organizácii Eviana, spoluzakladateľka bezodpadového obchodíku Odváž(e)ne v Prešove, propagátorka a koučka v téme bezodpadovosti vo všetkych aspektoch života." 
IVANA KRUPCOVÁ
"Mám 37 rokov a s rodinou žijem v Bratislave. Dlhé roky som  pracovala v korporácii a o podnikaní som nikdy ani neuvažovala. Na koncept Altheagrey som narazila úplnou „náhodou“, keď mi bol v práci pridelený ako „projekt“.
Následné štúdium jeho filozofie a najmä výsledky, ktoré prinášal ma absolútne presvedčili. Hĺbka a inakosť pohľadu na ľudské telo, prepojenie emócií so zdravím človeka – to je nevyčerpateľná studnica poznatkov, ktorými sa dodnes zaoberám."
Viac o Ivane a Altheagrey na Facebooku
EVA PETROVIČOVÁ
Pomáham a učím ženy, ako schudnúť raz a navždy a stať sa najnovšou verziou ženy - SUPERLADY. Som špecialistka na redukciu hmotnosti pre ženy. Pomáham a učím ženy, ktoré chcú na sebe pracovať po fyzickej, ale aj mentálnej stránke, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU. Mojím cieľom a zároveň životným poslaním je viesť ženy aby dosiahli svoju vysnívanú postavu, vybudovali si NOVÉ JA, aby sa cítili krásne, zdravo, sexy, sebavedomo, príťažlivo, aby sa naučili mať samu seba rady, milovať svoje telo bez výčitiek.
Viac o Evke a SuperLady na www.superlady.sk
NIKOL PELÉŠKOVÁ
Zakladateľka úspešného projektu "Umenie Žiť", lektorka cudzích jazykov, influencerka a autorka knihy Umenie Žiť, ktorá našla záľubu v písaní citátov z vlastného života, v ktorých poukazuje na to: byť skutočným, a nie dokonalým. Na základe vlastného príbehu chce ukázať mladým ľuďom, hlavne ženám, že krása sa nezakladá na tom, ako človek vyzerá. Snaží sa vysvetliť, že v živote sa musíme naučiť veľa vecí, a robenie chýb je jednou z nich... práve preto, aby sme si uvedomili, že dokonalosť je v dnešnej dobe veľmi preceňovaná a spokojnosť so sebou samým je to najcennejšie, čo v živote máme. 
,,Si skvelá! Si odvážna! Si perfektná! 
Si žena, a to je to najkrajšie, čím si bola včera, si dnes a budeš aj zajtra.” (citát z knihy Umenie Žiť)
Viac o Nikol na instagrame @nikolpeleskovaofficial alebo na Umenie žiť
JANA MAJDANOVÁ DURAJOVÁ
Všetci si želáme mať šťastný život. Občas však prídu životné skúšky, ktoré nás majú posilniť. Aj môj život v dospelosti prešiel tragickou skúškou. Postupnými výzvami som prišla do veku, kedy môžem povedať, že som sa z toho celého veľa naučila. 
Viac som bola otvorená pre nové poznanie a preto som po rokoch v zamestnaní, prešla do sféry podnikania. Stala som sa zodpovednejšia, robím kreatívnu, zaujímavú prácu, vďaka čomu pomáham iným ľuďom k lepšej kvalite ich života. Veľa zo svojich skúsenosti odovzdávam ďalej. Spolupracujem s nadnárodnou spoločnosťou a v mojom podnikani sa stretávam s ľuďmi z rôznych krajín a oblastí. Mám rada deti a podporujem aj deti 3. sveta, kde som sa stala ambasádorkou projektu Nourish The Children. Milujem svoju rodinu, šantenie s vnučkou a popri svojich pracovných aktivitách, eventoch, rada cestujem, športujem, občas si zaspievam v gospelovom zbore, trošku tvorím, venujem sa písaniu a kresleniu.
Viac o mne a prečo mám od narodenia vnučky nové pomenovanie na www.baja.sk alebo na Facebooku.
MAGDA VÁŠÁRYOVÁ
Magda Vášáryová je slovenská politička, bývalá herečka a diplomatka. Od roku 1971 pôsobila ako herečka v divadle Nová scéna a v 80. rokoch v SND. Popri divadle natočila 50 filmov a hrala asi v 120 televíznych inscenáciách. v roku 1988 dostala titul zaslúžilá umelkyňa. V štyridsiatke zmenila svoje profesionálne smerovanie a začala sa venovať politike. Ako veľvyslankyňa pôsobila najskôr v Rakúsku a neskôr v Poľsku. V roku 1993 založila a aj riadila Slovenskú spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA). Hovorí 7 jazykmi, je autorkou knižných spomienkových impresií o Banskej Štiavnici Krátke listy jednému mestu. V súčasnosti prednáša v Prahe a je prezidentkou spolku žien, Živena. Jej manželom je Milan Lasica, s ktorým má dve dcéry. Narodila sa v Banskej Štiavnice a s rodinou žije v Bratislave.
NÁKUP VIDEOZÁZNAMU 
z podujatia RealWoman Fórum dňa 8.6.2019 v Bratislave
Ide o viac ako len o talenty
 Proces, ktorým prejdete v programe, vám umožní objaviť to, čo ste o sebe nevedeli a  lepšie porozumieť sebe samým a pochopiť, v čom spočíva vaša jedinečnosť a pridaná hodnota, s ktorou viete podporiť iných a prispieť k ich výsledkom. 
 Aktivujete svoj skrytý a nepoznaný potenciál, ktorý vám bol vždy k dispozícii, ale doteraz ste o ňom nevedeli a naplno ste ho nevyužívali. A práve vaša odvaha nasledovať svoju vášeň, zmysel a talenty otvoria novú kapacitu vášho potenciálu.  
 Keď samým sebe dovolíte autenticky sa vyjadriť, vstúpite do svojej pravdivosti a prestanete sa porovnávať a čakať na odsúhlasenie od druhých alebo robiť niečo lebo to iní očakávajú, tak objavíte svoje poslanie a životné smerovanie.
 Posilníte svoje sebavedomie a sebahodnotu, lebo lepšie pochopíte, kto ste a čo dokážete a naučíte sa načúvať svojej duši a intuícii, čo vám navyše pomôže robiť správne rozhodnutia a posilní vašu vieru v seba samého, aj keď budete cítiť neistotu alebo nedostatok podpory z vášho okolia. 
 Váš dosah a vplyv môže byť oveľa väčší a pozitívnejší, ak svoje talenty, vášeň, nadšenie a schopnosti začnete používať nielen pre svoje individuálne ciele, ale pre kolektívne dobro a zlepšenie života viacerých ľudí. 
Ako som už spomenula, tento proces má väčší dosah, ako len vaše talenty a toto je zlomok z toho, čo získate … 
 • Ako urobiť prvý krok smerom von z vášho komfortu k práci alebo aktivite, ktorá vám dáva zmysel a baví vás, ak teraz neviete, čo presne urobiť a cítite neistotu. Začnite s 1. videotréningom - UVEDOMENIE A PREBUDENIE a ďalšie odpovede nájdete v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI.
 •  Prečo by ste nikdy nemali potlačiť svoj vnútorný hlas a volanie svojej duše. Každý má svoj autentický životný príbeh, ktorý môže naplniť, ale bez načúvania vnútorného hlasu, vašej duše, je ťažké nájsť správne smerovanie. Duša je kapitánom vášho života, nie myseľ. Jednoznačne 1. a 2. videotréning.
 • Najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako objaviť či prebudiť svoje skryté talenty alebo schopnosti, je nabrať odvahu, vykročiť do neistoty mimo svojho komfortu a začať reálne, aj keď na začiatku v malom, prispievať, robiť a realizovať to, čo akoby pohne celým vaším bytím a pocítite inšpiráciu, nadšenie a zmysel. Ak máte nejaký sen, tak máte v sebe aj talenty, ktorými ho viete zrealizovať. Viac v 2. videotréningu - VÁŠEŇ A HNACIA SILA.  
 • Myslíte si, že stačí objaviť svoje talenty a úspech sa dostaví? Mýlite sa! Talenty sú váš nástroj, dar, ktorý potrebujete použiť a to, či ich premeníte na úspech zavisí vo veľkej miere na vašich postojoch, námahe a tvrdej práci. Vysvetlím v 5. videotréningu - ROZVOJ TALENTOV.
 •  Ako sa oslobodiť od sabotujúcich postojov alebo programov z minulosti, ktoré dodnes oslabovali vašu sebadôveru a limitovali vás v tom, aby ste si dovolili nasledovať svoje vášne.  V programe, ale aj na osobnom workshope absolvujete proces, ktorý vám pomôže prekonať minulosť a prijať nové podporujúce a pozitívne postoje k sebe, k príležitostiam a k životu. Viac v 6. videotréningu - BLOKY A LIMITÁCIE. 
 •  3 praktické “fázy rastu”, ako neustále napredovať, správne sa rozhodovať a vytrvať pri uplatňovaní vašich talentov. Fázy rastu vám pomôžu nielen začať, ale nachádzať správne smerovanie, čo vám pomôže v progrese. Jeden z troch krokov je plánovanie a príprava, ktorým podrobne prejdete vo 8. videotréngu - RAST A POSLANIE. 
 • Kedy je prijateľné zostať v práci, ktorá vás už nebaví alebo nenapĺňa. Každý má inú úroveň rizika a neistoty, ktoré vie uniesť. Je to v poriadku, ale nedovoľte, aby sa stali vašou výhovorkou. Skôr to zohľadnite v pláne akcie na realizáciu vašej vytúženej zmeny a rozdeľte si to do viacerých postupných krokov. Viac v 7. a v 8. videootríningu. 
 • Ukážem vám, ako uviesť do praxe svoju vášeň, vízie, talenty a silné stránky, aj keď ešte teraz nemáte potrebné zdroje, skúsenosti, podporu alebo dostatočne silnú sebadôveru. A to v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI. 
 • Čo urobiť, ak nemáte podporu blízkych ľudí naokolo a nerozumejú zmene, ktorou prechádzate a tomu, čo túžite vo svojom živote uskutočniť. Jednoznačne 7. a 8. videotréning a odpovede nájdete v celom programe. 
 • Ako úspešne spracovať emócie neistoty, strachu alebo nedôvery, ktoré sa objavia počas procesu uplatňovania vašich talentov a vášni v praxi tak, aby vás nezablokovali, ale práve naopak vám pomohli prebudiť ešte väčšiu vnútornú silu a budovať zdravé sebavedomie. Najviac praktických techník získate zo 6. videotréeningu -BLOKY A LIMITÁCIE, ale odpovede sú v celom programe. 
 •  Naučím vás, ako vedome pracovať so svojimi talentami, schopnosťami a taktiež silnými aj slabými stránkami tak, aby vaše ego nesabotovalo vašu snahu, ale aj zlyhania, pochybenia či neúspechy, aby ste dokázali premeniť na príležitosť narásť a prehĺbiť svoje sebapoznanie. Viac vo 4. videotréningu - TALENTY A SILNÉ STRÁNKY. 
 • Rozlúčte sa s pohodlnosťou a statusom quo. Ak túžite naplniť svoj autentický životný príbeh, žiť pravdivo a slobodne, používať svoje talenty na realizáciu toho, na čom vám záleží, tak si to na prvom mieste bude vyžadovať vašu odvahu vykročiť vpred, postaviť sa svojim strachom a ísť s kožou na trh. Pohodlnosť zabíja sny, status quo bráni rastu, ktorý potrebujete, aby ste mohli uspieť. Táto téma je súčasťou úplne každého videotréningu v programe. 
 • Ako uplatniť svoje talenty a schopnosti v praxi bez toho, aby ste museli hneď na začiatku robiť radikálne zmeny. Každý má iný príbeh, a tak aj inú postupnosť krokov. Avšak začať používať svoje talenty môžete vždy ihneď, ukážem vám, ako na to a čo tým získate, ak nebude čakať na perfektný moment alebo vhodnejšiu príležitosť. Viac v 7. a 8. videotréningu.
Toto je to, čo TERAZ potrebujete urobiť 
Program prebieha online prostredníctvom videí a môžete ho v podstate začať kedykoľvek. Program je ideálne absolvovať počas odporúčaných 6-8 týždňov postupne, aby ste mali čas trénovať a uviesť všetko do praxe. Ku všetkých videám a materiálom z programu dostanete prístup hneď od začiatku, tak ich môžete absolvovať aj rýchlejším tempom, stačí sa poradiť s Katarínou Zacharovou. Ku programu máte doživotný prístup aj po dokončení. 

Máte 2 možnosti, ako absolvovať program Objavte svoje skryté talenty a potenciál :

1. Zakúpiť si členstvo v Be Real Akadémii, v rámci ktorého získate prístup nielen k tomuto programu, ale aj k druhému tranformačnému programu a získať ďalšie výhody. Dostanete podporu a aj finančne ušetríte. Všetky informácie o Be Real Akadémii nájdete tu >>


Po zakúpení vami vybranej vstupenky vám pošleme email so všetkými inštrukciami. Hneď od začiatku vám sprístupníme naraz všetky videotréningy z programu a postupne vás počas 7 týždňov budeme sprevádzať programom. Plus vás zaradíme do sukromnej skupiny účastníkov, ktorú bude viesť Katarína Zacharová a nájdete v nej priestor na zdieľanie, otázky a podporu. 
 Doživotný prístup k videozáznamu v celkovej dĺžke 7 hodín, ktorý je rozdelený do kratších častí podľa uvedeného obsahu.
 5 EUR zľava na vstupenku na ďalšie RealWoman Fórum 9.11.2019 v Bratislave alebo ďalší záznam z tohto podujatia. 
1 VIP VSTUPENKA
 Vstup na celodenné podujatie RWF 8.6.2019 a sedenie v prvých 2 radách pre 1 osobu 
 Vstup do VIP zóny na RWF 8.6.2019 pre 1 osobu a možnosť stretnúť sa osobnejšie s rečníkmi a hosťami 
 Pitný režim počas celého dňa (káva, čaj, voda) vo VIP zóne
 Obed formou bufetu vo VIP zóne
  Ľahký coffee break doobeda a poobede vo VIP zóne
 Uvítací balíček pre 1 osobu aj s darčekmi a 2 lístky do tomboly
 Videozáznam z celého podujatia s doživotným prístupom.
128€
BALÍK 3 VSTUPENIEK
 Vstup na celodenné podujatie RWF 8.6.2019 pre 3 osoby 
 Pitný režim počas celého dňa (káva, čaj, voda) pre 3 osoby
 Uvítací balíček a 2 lístky do tomboly pre 3 osoby
 Videozáznam z celého podujatia s doživotným prístupom pre 3 osoby.
234€
(78€ na osobu)
BALÍK PRE VYSTAVOVATEĽA
Vystavovateľ je partner podujatia, ktorý má priamo na podujatí výstavný stánok a môže prezentovať a predávať svoje produkty.
 Vstup na celodenné podujatie RWF 8.6.2019 pre 10 osôb 
 Pitný režim počas celého dňa (obed je vo vašej réžii) pre 3 osoby
 Uvítací balíček a 2 lístky do tomboly pre 10 osôb
 Výstavný stánok v priestoroch podujatia na prezentáciu a predaj produktov.
 Videozáznam z celého podujatia s doživotným prístupom pre 10 osôb.
 limitujúci počet miest pre vystavovateľov
680€
(68€ na osobu)
Do 48 hodín vyhodnotíme vašu prihlášku s našimi kritériami pre vystavovateľov.
JAROSLAVA VACULČIAKOVÁ
Je skúsenou trénerkou, koučkou a konzultantkou v oblasti komunikácie, soft skills, leadershipu a zvyšovania výkonnosti a spokojnosti zamestnancov. Počas svojej 15-ročnej kariéry poskytovala tréningy a poradenstvo významným firmám, manažérom i politikom. Prednáša na konferenciách a univerzitách, je moderátorom a odborným garantom úspešnej Trend konferencie od Manažéra k lídrovi. Je absolventkou certifikovaného tréningu the American Board of NLP v Londýne a certifikovanou trénerkou metodológie DISC.
Viac o Jarke na www.anteaconsulting.sk
OĽGA BUŠO
Je pôvodom z Ukrajiny, no od sedemnástich rokov žije na Slovensku. V Košiciach vyštudovala Ekonomickú fakultu na Technickej univerzite. Aj keď Oľga pochádza z rodiny, ktorá podnikala, nikdy ju to k biznisu neťahalo. Dnes má, paradoxne, až niekoľko firiem. Začínala v oblasti typickej pre mužov, neskôr jej ženský element v biznise začal veľmi chýbať. Od energetiky sa teda presunula k móde a ku kvetom. Jej prvé podnikanie skrachovalo. Získala ocenenie Podnikateľka Slovenska 2017 a mení spôsob darovania kvetov. Popritom stíha šťastné manželstvo i dve deti.
Viac o projekte Lásky kvet na www.laskykvet.sk alebo móda na www.fashionguide.sk
MICHAL PATAKY
Autor bestselleru Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, kouč amazing12, tvorca Výzvy 7dní na 100%, tvorca Ultrajedálnička a Ultratréning systému, ktorý pomáha ľuďom sa veľmi jednoducho dostať do formy, schudnúť a zlepšiť kondíciu. Jeho cieľom je inšpirovať 1 milión slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom. Je podnikateľom, blogerom, propagátorom zdravého životného štýlu. Jeho online programami prešlo už viac ako 9 tisíc ľudí. Je odborník na funkčný tréning, efektívnu životosprávu a efektívnu výživu, ktorej sa venuje viac ako 12 rokov. Vystupoval v televíznych novinách na Markíze, časopise Plus 7dní, na mnohých internetových portáloch. Michal vám vo svojej prednáške povie niekoľko skvelých rád a tipov o zdravej strave, ktoré môžete hneď aplikovať do vášho každodenného života, bez toho, aby ste nad tým museli tráviť hodiny premýšľania.
Viac o Michalovi na www.michalpataky.com
LAURA MARTINKOVÁ
"Som človek, ktorý má v živote veľké štastie, lebo moja práca, ktorá je zároveň aj koníčkom mi dáva neskutočný zmysel. Všetko čo a ako robím sa točí okolo hlbokej úcty k životnému prostrediu. Mojím zámerom je svojím dielom prispieť k zmene myslenia a konania ľudí, ktorí sú pripravení robiť jednoduché, ale o to dôležitejšie kroky k ich najlepšiemu bezopadovému JA. Ukazujem rôzne cesty, ako sa k nemu dostať tak, aby bola zmena nastavená natrvalo a nebola len ,,módnym trendom “ . Som lektorka environmentálnej výchovy v neziskovej organizácii Eviana, spoluzakladateľka bezodpadového obchodíku Odváž(e)ne v Prešove, propagátorka a koučka v téme bezodpadovosti vo všetkych aspektoch života." 
IVANA KRUPCOVÁ
"Mám 37 rokov a s rodinou žijem v Bratislave. Dlhé roky som  pracovala v korporácii a o podnikaní som nikdy ani neuvažovala. Na koncept Altheagrey som narazila úplnou „náhodou“, keď mi bol v práci pridelený ako „projekt“.
Následné štúdium jeho filozofie a najmä výsledky, ktoré prinášal ma absolútne presvedčili. Hĺbka a inakosť pohľadu na ľudské telo, prepojenie emócií so zdravím človeka – to je nevyčerpateľná studnica poznatkov, ktorými sa dodnes zaoberám."
Viac o Ivane a Altheagrey na Facebooku
EVA PETROVIČOVÁ
Pomáham a učím ženy, ako schudnúť raz a navždy a stať sa najnovšou verziou ženy - SUPERLADY. Som špecialistka na redukciu hmotnosti pre ženy. Pomáham a učím ženy, ktoré chcú na sebe pracovať po fyzickej, ale aj mentálnej stránke, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU. Mojím cieľom a zároveň životným poslaním je viesť ženy aby dosiahli svoju vysnívanú postavu, vybudovali si NOVÉ JA, aby sa cítili krásne, zdravo, sexy, sebavedomo, príťažlivo, aby sa naučili mať samu seba rady, milovať svoje telo bez výčitiek.
Viac o Evke a SuperLady na www.superlady.sk
NIKOL PELÉŠKOVÁ
Zakladateľka úspešného projektu "Umenie Žiť", lektorka cudzích jazykov, influencerka a autorka knihy Umenie Žiť, ktorá našla záľubu v písaní citátov z vlastného života, v ktorých poukazuje na to: byť skutočným, a nie dokonalým. Na základe vlastného príbehu chce ukázať mladým ľuďom, hlavne ženám, že krása sa nezakladá na tom, ako človek vyzerá. Snaží sa vysvetliť, že v živote sa musíme naučiť veľa vecí, a robenie chýb je jednou z nich... práve preto, aby sme si uvedomili, že dokonalosť je v dnešnej dobe veľmi preceňovaná a spokojnosť so sebou samým je to najcennejšie, čo v živote máme. 
,,Si skvelá! Si odvážna! Si perfektná! 
Si žena, a to je to najkrajšie, čím si bola včera, si dnes a budeš aj zajtra.” (citát z knihy Umenie Žiť)
Viac o Nikol na instagrame @nikolpeleskovaofficial alebo na Umenie žiť
JANA MAJDANOVÁ DURAJOVÁ
Všetci si želáme mať šťastný život. Občas však prídu životné skúšky, ktoré nás majú posilniť. Aj môj život v dospelosti prešiel tragickou skúškou. Postupnými výzvami som prišla do veku, kedy môžem povedať, že som sa z toho celého veľa naučila. 
Viac som bola otvorená pre nové poznanie a preto som po rokoch v zamestnaní, prešla do sféry podnikania. Stala som sa zodpovednejšia, robím kreatívnu, zaujímavú prácu, vďaka čomu pomáham iným ľuďom k lepšej kvalite ich života. Veľa zo svojich skúsenosti odovzdávam ďalej. Spolupracujem s nadnárodnou spoločnosťou a v mojom podnikani sa stretávam s ľuďmi z rôznych krajín a oblastí. Mám rada deti a podporujem aj deti 3. sveta, kde som sa stala ambasádorkou projektu Nourish The Children. Milujem svoju rodinu, šantenie s vnučkou a popri svojich pracovných aktivitách, eventoch, rada cestujem, športujem, občas si zaspievam v gospelovom zbore, trošku tvorím, venujem sa písaniu a kresleniu.
Viac o mne a prečo mám od narodenia vnučky nové pomenovanie na www.baja.sk alebo na Facebooku.
MAGDA VÁŠÁRYOVÁ
Magda Vášáryová je slovenská politička, bývalá herečka a diplomatka. Od roku 1971 pôsobila ako herečka v divadle Nová scéna a v 80. rokoch v SND. Popri divadle natočila 50 filmov a hrala asi v 120 televíznych inscenáciách. v roku 1988 dostala titul zaslúžilá umelkyňa. V štyridsiatke zmenila svoje profesionálne smerovanie a začala sa venovať politike. Ako veľvyslankyňa pôsobila najskôr v Rakúsku a neskôr v Poľsku. V roku 1993 založila a aj riadila Slovenskú spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA). Hovorí 7 jazykmi, je autorkou knižných spomienkových impresií o Banskej Štiavnici Krátke listy jednému mestu. V súčasnosti prednáša v Prahe a je prezidentkou spolku žien, Živena. Jej manželom je Milan Lasica, s ktorým má dve dcéry. Narodila sa v Banskej Štiavnice a s rodinou žije v Bratislave.
Máte záujem o partnerstvo na podujatí RealWoman Forum dňa 9.11.2019? 
Kontaktujte nás prosím priamo na 00421 948 180 003 alebo na email realwoman.forum@gmail.com.
REALWOMAN GLOBAL
Transforming The World Through the Power of Female Potential to Create Balance and Partnership. 
Kontakty
Občianske združenie RealWoman o.z.
Mobil: 00421 948 180 003
Email: info@realwoman.sk
Sociálne médiá
nájdite RWF na INSTAGRAME 
viac o RWF na FACEBOOKU RealWoman Forum
All rights reserved to Katarina Zacharova, Katarina Zachar Global s.r.o., 2018