pozýva na
REALWOMAN FÓRUM
9. marec 2019 v Bratislave
RealWoman Fórum je pre ženy, ktoré túžia byť samy sebou a hľadajú inšpiráciu, vzdelávanie a podporu, ako odvážne a naplno realizovať svoje sny, poslanie a mať pritom pozitívny vplyv na svoje okolie.
Na podujatí sú vítaní aj muži, ktorí chcú spolupracovať a lepšie porozumieť ženám.
Podujatie pripravuje organizácia RealWoman, ktorá už 9 rokov systematicky a vytrvalo vzdeláva, podporuje a vedie ženy k zmysluplnému uplatneniu ženského potenciálu a naplneniu ich poslania, aby ženy žili a boli pravdivé, slobodné a samy sebou, a tak okolo seba vytvárali rovnováhu a partnerstvo a mali pozitívny vplyv. RealWoman ogranizáciu založila v roku 2009 Katarína Zacharová. 
MIESTO PODUJATIA v Bratislave onedlho upresníme.
PROGRAM & PRIEBEH
9:00 - 19:00 hod.
8:20 - 9:00 hod. REGISTRÁCIA 
9:00 hod. OTVORENIE A PRIVÍTANIE 
9:10 hod. REALWOMAN - nová vízia pre ženy s Katarínou Zacharovou
9:40 hod. VZDELÁVACIE PREDNÁŠKY
 MICHAL PATAKY - Zdravá strava nie je nukleárna veda
 LAURA MARTINKOVÁ - Bezodpadová zmena na dosah
10:40 hod. MODEROVANÁ DISKUSIA s hosťami a publikom
11:00 - 11:20 hod. PRESTÁVKA
11:20 hod. REAL TALK - moderovaná panelová diskusia
Pravdivé zdieľanie reálnych žien, ktoré vedú svoj biznis a rozvíjajú svoje nápady o tom, ako v bežnom živote prekonávajú výzvy a prekážky, ako samy seba motivujú a prebúdzajú kreativitu, ako sa rozhodujú a ako nachádzajú svoju vlastnú rovnováhu.
 OĽGA BUŠO - majiteľka Lásky kvet, Fashion Guide
 JARKA VACULČIAKOVÁ - majiteľka Antea Consulting
 KATARÍNA ZACHAROVÁ - zakladateľka RealWoman a Be Real Academy
13:00 - 14:00 hod. OBEDOVÁ PRESTÁVKA
14:00 hod. REAL STORIES - príbehy žien, ktoré našli svoju vášeň a sebarealizáciu
 NIKOL PELÉŠKOVÁ - projekt Umenie žiť
 EVA PETROVIČOVÁ - projekt SuperLady
 IVANA KRUPCOVÁ - koncept Altheagrey
15:00 hod. MODEROVANÁ DISKUSIA s publikom
15:20 - 15:40 hod. PRESTÁVKA
15:40 hod. BECOMING REALWOMAN
Je jedinečný transformačný program pre ženy, ktorý prebieha v 3 fázach. Katarína Zacharová predstaví obsah a priebeh programu a zároveň odovzdá certifikáty ženám, ktoré ho absolvovali. A vy si budete priamo od absolventiek vypočuť, čo z programu získali a čo v sebe prebudili.
 s KATARÍNOU ZACHAROVOU
16:20 - 16:40 hod. PRESTÁVKA
16:40 hod. TRÉNING - Ako odomknúť svoj vlastný potenciál (osobnostná typológia DiSC)
Nie je žiadne tajomstvo, že tí najúspešnejší ľudia robia to, čo ich baví a využívajú pritom svoje silné stránky a talenty. Keď chceme byť úspešnejší a šťastnejší, mali by sme poznať silné a slabé stránky seba aj iných a stavať na nich. Tak dokážeme aktivovať svoj potenciál, zvýšiť výkonnosť, motiváciu a angažovanosť seba aj iných. A typológia DiSC vám v tom pomôže.
  s JARKOU VACULČIAKOVOU
17:40 - 18:00 hod. PRESTÁVKA
18:00 - 18:40 hod. ROZHOVOR Kataríny Brychtovej s hosťkou večera - MAGDOU VÁŠÁRYOVOU
Podujatie uzatvoríme rozhovorom s Magdou Vášáryovou, s ktorou sa budeme otvorene rozprávať o živote, o vzťahoch, o kultúre, o rozhodnutiach, o Slovensku, o ženách a ich úlohe v spoločnosti a o našej budúcnosti. Magda Vášaryová dokázala počas svojho života úspešne zrealizovať dve rôzne kariéry - hereckú a diplomatickú, a aj teraz vo veku 70 rokov je neustále aktívna, prednáša v Prahe a je prezidentkou najstaršieho spolku žien Živena, ktorý tento rok oslavuje 150 rokov svojej existencie. Tešíme sa, že sa s nami podelí o svoje skúsenosti, názory a múdrosť zo svojho zmyslupného, pestrého a aktívneho života. 
18:40 hod. ZÁVER PODUJATIA a TOMBOLA
HOSTIA & PREDNÁŠAJÚCI
JAROSLAVA VACULČIAKOVÁ
Je skúsenou trénerkou, koučkou a konzultantkou v oblasti komunikácie, soft skills, leadershipu a zvyšovania výkonnosti a spokojnosti zamestnancov. Počas svojej 15-ročnej kariéry poskytovala tréningy a poradenstvo významným firmám, manažérom i politikom. Prednáša na konferenciách a univerzitách, je moderátorom a odborným garantom úspešnej Trend konferencie od Manažéra k lídrovi. Je absolventkou certifikovaného tréningu the American Board of NLP v Londýne a certifikovanou trénerkou metodológie DISC.
Viac o Jarke na www.anteaconsulting.sk
OĽGA BUŠO
Je pôvodom z Ukrajiny, no od sedemnástich rokov žije na Slovensku. V Košiciach vyštudovala Ekonomickú fakultu na Technickej univerzite. Aj keď Oľga pochádza z rodiny, ktorá podnikala, nikdy ju to k biznisu neťahalo. Dnes má, paradoxne, až niekoľko firiem. Začínala v oblasti typickej pre mužov, neskôr jej ženský element v biznise začal veľmi chýbať. Od energetiky sa teda presunula k móde a ku kvetom. Jej prvé podnikanie skrachovalo. Získala ocenenie Podnikateľka Slovenska 2017 a mení spôsob darovania kvetov. Popritom stíha šťastné manželstvo i dve deti.
Viac o projekte Lásky kvet na www.laskykvet.sk alebo móda na www.fashionguide.sk
MICHAL PATAKY
Autor bestselleru Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, kouč amazing12, tvorca Výzvy 7dní na 100%, tvorca Ultrajedálnička a Ultratréning systému, ktorý pomáha ľuďom sa veľmi jednoducho dostať do formy, schudnúť a zlepšiť kondíciu. Jeho cieľom je inšpirovať 1 milión slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom. Je podnikateľom, blogerom, propagátorom zdravého životného štýlu. Jeho online programami prešlo už viac ako 9 tisíc ľudí. Je odborník na funkčný tréning, efektívnu životosprávu a efektívnu výživu, ktorej sa venuje viac ako 12 rokov. Vystupoval v televíznych novinách na Markíze, časopise Plus 7dní, na mnohých internetových portáloch. Michal vám vo svojej prednáške povie niekoľko skvelých rád a tipov o zdravej strave, ktoré môžete hneď aplikovať do vášho každodenného života, bez toho, aby ste nad tým museli tráviť hodiny premýšľania.
Viac o Michalovi na www.michalpataky.com
LAURA MARTINKOVÁ
"Som človek, ktorý má v živote veľké štastie, lebo moja práca, ktorá je zároveň aj koníčkom mi dáva neskutočný zmysel. Všetko čo a ako robím sa točí okolo hlbokej úcty k životnému prostrediu. Mojím zámerom je svojím dielom prispieť k zmene myslenia a konania ľudí, ktorí sú pripravení robiť jednoduché, ale o to dôležitejšie kroky k ich najlepšiemu bezopadovému JA. Ukazujem rôzne cesty, ako sa k nemu dostať tak, aby bola zmena nastavená natrvalo a nebola len ,,módnym trendom “ . Som lektorka environmentálnej výchovy v neziskovej organizácii Eviana, spoluzakladateľka bezodpadového obchodíku Odváž(e)ne v Prešove, propagátorka a koučka v téme bezodpadovosti vo všetkych aspektoch života." 
IVANA KRUPCOVÁ
"Mám 37 rokov a s rodinou žijem v Bratislave. Dlhé roky som  pracovala v korporácii a o podnikaní som nikdy ani neuvažovala. Na koncept Altheagrey som narazila úplnou „náhodou“, keď mi bol v práci pridelený ako „projekt“.
Následné štúdium jeho filozofie a najmä výsledky, ktoré prinášal ma absolútne presvedčili. Hĺbka a inakosť pohľadu na ľudské telo, prepojenie emócií so zdravím človeka – to je nevyčerpateľná studnica poznatkov, ktorými sa dodnes zaoberám."
Viac o Ivane a Altheagrey na Facebooku
EVA PETROVIČOVÁ
Pomáham a učím ženy, ako schudnúť raz a navždy a stať sa najnovšou verziou ženy - SUPERLADY. Som špecialistka na redukciu hmotnosti pre ženy. Pomáham a učím ženy, ktoré chcú na sebe pracovať po fyzickej, ale aj mentálnej stránke, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU. Mojím cieľom a zároveň životným poslaním je viesť ženy aby dosiahli svoju vysnívanú postavu, vybudovali si NOVÉ JA, aby sa cítili krásne, zdravo, sexy, sebavedomo, príťažlivo, aby sa naučili mať samu seba rady, milovať svoje telo bez výčitiek.
Viac o Evke a SuperLady na www.superlady.sk
NIKOL PELÉŠKOVÁ
Zakladateľka úspešného projektu "Umenie Žiť", lektorka cudzích jazykov, influencerka a autorka knihy Umenie Žiť, ktorá našla záľubu v písaní citátov z vlastného života, v ktorých poukazuje na to: byť skutočným, a nie dokonalým. Na základe vlastného príbehu chce ukázať mladým ľuďom, hlavne ženám, že krása sa nezakladá na tom, ako človek vyzerá. Snaží sa vysvetliť, že v živote sa musíme naučiť veľa vecí, a robenie chýb je jednou z nich... práve preto, aby sme si uvedomili, že dokonalosť je v dnešnej dobe veľmi preceňovaná a spokojnosť so sebou samým je to najcennejšie, čo v živote máme. 
,,Si skvelá! Si odvážna! Si perfektná! 
Si žena, a to je to najkrajšie, čím si bola včera, si dnes a budeš aj zajtra.” (citát z knihy Umenie Žiť)
Viac o Nikol na instagrame @nikolpeleskovaofficial alebo na Umenie žiť
KATARÍNA ZACHAROVÁ
Od roku 2009 ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka pomáha ženám a vedie ich k hlbšiemu pochopeniu KTO sú, AKÉ je ich poslanie a AKO môžu autenticky a naplno použiť svoj ľudský potenciál, aby našli naplnenie, uplatnenie a boli prínosom pre svoje okolie a spoločnosť. Je zakladateľkou organizácie RealWoman, Be Real Académie a pre ženy vytvorila špeciálny transformačný program Becoming RealWoman. Je autorkou knihy Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme. V roku 2013 sa stala ako prvá Slovenska členkou Európskej asociácie transformačných lídrov ATL EUROPE. 
Viac o Kataríne na www.katarinazachar.sk , na instagram #katarinazachar alebo na FB v skupine RealWoMan s Katarínou Zacharovou
KATARÍNA BRYCHTOVÁ
Katarína Brychtová je televízna moderátorka, známa z Pošty pre teba, Naj dedinky Slovenska, Pravdivých príbehov a ďalších programov. Venuje sa aj rozhlasu, dabingu, jej veľkou vášňou je pečenie. Napisala dve knižky receptov: Moje sladke radosti a Napečme si šťastie. Vyštudovala aj sociálnu prácu, špeciálizáciu poradenstvo. Vzťahy medzi luďmi a komunikácia je to, čo ju celoživotne zaujíma.
MAGDA VÁŠÁRYOVÁ
Magda Vášáryová je slovenská politička, bývalá herečka a diplomatka. Od roku 1971 pôsobila ako herečka v divadle Nová scéna a v 80. rokoch v SND. Popri divadle natočila 50 filmov a hrala asi v 120 televíznych inscenáciách. v roku 1988 dostala titul zaslúžilá umelkyňa. V štyridsiatke zmenila svoje profesionálne smerovanie a začala sa venovať politike. Ako veľvyslankyňa pôsobila najskôr v Rakúsku a neskôr v Poľsku. V roku 1993 založila a aj riadila Slovenskú spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA). Hovorí 7 jazykmi, je autorkou knižných spomienkových impresií o Banskej Štiavnici Krátke listy jednému mestu. V súčasnosti prednáša v Prahe a je prezidentkou spolku žien, Živena. Jej manželom je Milan Lasica, s ktorým má dve dcéry. Narodila sa v Banskej Štiavnice a s rodinou žije v Bratislave.
Ide o viac ako len o talenty
 Proces, ktorým prejdete v programe, vám umožní objaviť to, čo ste o sebe nevedeli a  lepšie porozumieť sebe samým a pochopiť, v čom spočíva vaša jedinečnosť a pridaná hodnota, s ktorou viete podporiť iných a prispieť k ich výsledkom. 
 Aktivujete svoj skrytý a nepoznaný potenciál, ktorý vám bol vždy k dispozícii, ale doteraz ste o ňom nevedeli a naplno ste ho nevyužívali. A práve vaša odvaha nasledovať svoju vášeň, zmysel a talenty otvoria novú kapacitu vášho potenciálu.  
 Keď samým sebe dovolíte autenticky sa vyjadriť, vstúpite do svojej pravdivosti a prestanete sa porovnávať a čakať na odsúhlasenie od druhých alebo robiť niečo lebo to iní očakávajú, tak objavíte svoje poslanie a životné smerovanie.
 Posilníte svoje sebavedomie a sebahodnotu, lebo lepšie pochopíte, kto ste a čo dokážete a naučíte sa načúvať svojej duši a intuícii, čo vám navyše pomôže robiť správne rozhodnutia a posilní vašu vieru v seba samého, aj keď budete cítiť neistotu alebo nedostatok podpory z vášho okolia. 
 Váš dosah a vplyv môže byť oveľa väčší a pozitívnejší, ak svoje talenty, vášeň, nadšenie a schopnosti začnete používať nielen pre svoje individuálne ciele, ale pre kolektívne dobro a zlepšenie života viacerých ľudí. 
Ako som už spomenula, tento proces má väčší dosah, ako len vaše talenty a toto je zlomok z toho, čo získate … 
 •  Ako urobiť prvý krok smerom von z vášho komfortu k práci alebo aktivite, ktorá vám dáva zmysel a baví vás, ak teraz neviete, čo presne urobiť a cítite neistotu. Začnite s 1. videotréningom - UVEDOMENIE A PREBUDENIE a ďalšie odpovede nájdete v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI.
 •  Prečo by ste nikdy nemali potlačiť svoj vnútorný hlas a volanie svojej duše. Každý má svoj autentický životný príbeh, ktorý môže naplniť, ale bez načúvania vnútorného hlasu, vašej duše, je ťažké nájsť správne smerovanie. Duša je kapitánom vášho života, nie myseľ. Jednoznačne 1. a 2. videotréning.
 •  Najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako objaviť či prebudiť svoje skryté talenty alebo schopnosti, je nabrať odvahu, vykročiť do neistoty mimo svojho komfortu a začať reálne, aj keď na začiatku v malom, prispievať, robiť a realizovať to, čo akoby pohne celým vaším bytím a pocítite inšpiráciu, nadšenie a zmysel. Ak máte nejaký sen, tak máte v sebe aj talenty, ktorými ho viete zrealizovať. Viac v 2. videotréningu - VÁŠEŇ A HNACIA SILA.  
 •  Myslíte si, že stačí objaviť svoje talenty a úspech sa dostaví? Mýlite sa! Talenty sú váš nástroj, dar, ktorý potrebujete použiť a to, či ich premeníte na úspech zavisí vo veľkej miere na vašich postojoch, námahe a tvrdej práci. Vysvetlím v 5. videotréningu - ROZVOJ TALENTOV.
 •  Ako sa oslobodiť od sabotujúcich postojov alebo programov z minulosti, ktoré dodnes oslabovali vašu sebadôveru a limitovali vás v tom, aby ste si dovolili nasledovať svoje vášne.  V programe, ale aj na osobnom workshope absolvujete proces, ktorý vám pomôže prekonať minulosť a prijať nové podporujúce a pozitívne postoje k sebe, k príležitostiam a k životu. Viac v 6. videotréningu - BLOKY A LIMITÁCIE. 
 •  3 praktické “fázy rastu”, ako neustále napredovať, správne sa rozhodovať a vytrvať pri uplatňovaní vašich talentov. Fázy rastu vám pomôžu nielen začať, ale nachádzať správne smerovanie, čo vám pomôže v progrese. Jeden z troch krokov je plánovanie a príprava, ktorým podrobne prejdete vo 8. videotréngu - RAST A POSLANIE. 
 •  Kedy je prijateľné zostať v práci, ktorá vás už nebaví alebo nenapĺňa. Každý má inú úroveň rizika a neistoty, ktoré vie uniesť. Je to v poriadku, ale nedovoľte, aby sa stali vašou výhovorkou. Skôr to zohľadnite v pláne akcie na realizáciu vašej vytúženej zmeny a rozdeľte si to do viacerých postupných krokov. Viac v 7. a v 8. videootríningu. 
 •  Ukážem vám, ako uviesť do praxe svoju vášeň, vízie, talenty a silné stránky, aj keď ešte teraz nemáte potrebné zdroje, skúsenosti, podporu alebo dostatočne silnú sebadôveru. A to v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI. 
 •  Čo urobiť, ak nemáte podporu blízkych ľudí naokolo a nerozumejú zmene, ktorou prechádzate a tomu, čo túžite vo svojom živote uskutočniť. Jednoznačne 7. a 8. videotréning a odpovede nájdete v celom programe. 
 •  Ako úspešne spracovať emócie neistoty, strachu alebo nedôvery, ktoré sa objavia počas procesu uplatňovania vašich talentov a vášni v praxi tak, aby vás nezablokovali, ale práve naopak vám pomohli prebudiť ešte väčšiu vnútornú silu a budovať zdravé sebavedomie. Najviac praktických techník získate zo 6. videotréeningu -BLOKY A LIMITÁCIE, ale odpovede sú v celom programe. 
 •  Naučím vás, ako vedome pracovať so svojimi talentami, schopnosťami a taktiež silnými aj slabými stránkami tak, aby vaše ego nesabotovalo vašu snahu, ale aj zlyhania, pochybenia či neúspechy, aby ste dokázali premeniť na príležitosť narásť a prehĺbiť svoje sebapoznanie. Viac vo 4. videotréningu - TALENTY A SILNÉ STRÁNKY. 
 •  Rozlúčte sa s pohodlnosťou a statusom quo. Ak túžite naplniť svoj autentický životný príbeh, žiť pravdivo a slobodne, používať svoje talenty na realizáciu toho, na čom vám záleží, tak si to na prvom mieste bude vyžadovať vašu odvahu vykročiť vpred, postaviť sa svojim strachom a ísť s kožou na trh. Pohodlnosť zabíja sny, status quo bráni rastu, ktorý potrebujete, aby ste mohli uspieť. Táto téma je súčasťou úplne každého videotréningu v programe. 
 •  Ako uplatniť svoje talenty a schopnosti v praxi bez toho, aby ste museli hneď na začiatku robiť radikálne zmeny. Každý má iný príbeh, a tak aj inú postupnosť krokov. Avšak začať používať svoje talenty môžete vždy ihneď, ukážem vám, ako na to a čo tým získate, ak nebude čakať na perfektný moment alebo vhodnejšiu príležitosť. Viac v 7. a 8. videotréningu.
Toto je to, čo TERAZ potrebujete urobiť 
Program prebieha online prostredníctvom videí a môžete ho v podstate začať kedykoľvek. Program je ideálne absolvovať počas odporúčaných 6-8 týždňov postupne, aby ste mali čas trénovať a uviesť všetko do praxe. Ku všetkých videám a materiálom z programu dostanete prístup hneď od začiatku, tak ich môžete absolvovať aj rýchlejším tempom, stačí sa poradiť s Katarínou Zacharovou. Ku programu máte doživotný prístup aj po dokončení. 

Máte 2 možnosti, ako absolvovať program Objavte svoje skryté talenty a potenciál :

1. Zakúpiť si členstvo v Be Real Akadémii, v rámci ktorého získate prístup nielen k tomuto programu, ale aj k druhému tranformačnému programu a získať ďalšie výhody. Dostanete podporu a aj finančne ušetríte. Všetky informácie o Be Real Akadémii nájdete tu >>


Po zakúpení vami vybranej vstupenky vám pošleme email so všetkými inštrukciami. Hneď od začiatku vám sprístupníme naraz všetky videotréningy z programu a postupne vás počas 7 týždňov budeme sprevádzať programom. Plus vás zaradíme do sukromnej skupiny účastníkov, ktorú bude viesť Katarína Zacharová a nájdete v nej priestor na zdieľanie, otázky a podporu. 
VSTUPENKA
 Vstup na celodenné podujatie pre 1 osobu 
 Občerstvenie a pitný režim počas celého dňa (obed je vo vašej réžii)
 Uvítací balíček pre 1 osobu
 Lístok do tomboly
59€
vstupenka pre 1 osobu
zvýhodnená cena platí iba na 100 vstupeniek pri nákupe najneskôr do 28.2.2019, potom je bežná cena 69€
KONTAKT: info@realwoman.sk alebo 00421- 948 180 003
REALWOMAN GLOBAL
Transforming The World Through the Power of Female Potential to Create Balance and Partnership. 
Kontakty
Občianske združenie RealWoman o.z.
Mobil: 00421 948 180 003
Email: info@realwoman.sk
Sociálne médiá
nájdite RWF na INSTAGRAME 
#realwomanforum
prepojme sa na FACEBOOKU
All rights reserved to Katarina Zacharova, Katarina Zachar Global s.r.o., 2018