Zistite, či je program pre vás
pozrite si ZDARMA webinár s Katarínou Zacharovou
AKO ZMYSLUPLNE UPLATNIŤ SVOJ POTENCIÁL A BYŤ PRITOM SAMA SEBOU
Na webinári sa dozviete: 
 •  Čo je najčastejšou príčinou nízkej sebahodnoty a sebavedomia žien a ako to prekonať a nadobudnúť vnútornú silu a odvahu byť sama sebou. 
 •  Ako nájsť cestu naspäť k svojej autenticite a ženskosti, aby ste nešli proti sebe a do vyčerpenia, ale používali ste správne svoju ženskú silu. 
 •  Čo urobiť a ako sa aktivovať, ak túžite po zmene alebo naplnení, hľadáte nové smerovanie či zmysel, alebo sa vám pred očami rozpadá to, čo poznáte, ale bojíte sa zmeny a nedarí sa vám nabrať odvahu urobiť krok vpred. 
 •  Ukážem vám, ako prekonať kľúčový zdroj vašich limitácií a strachov, ktoré vám bránia žiť naplno život, po akom túžite a slobodne sa realizovať v tom, čo vás baví a napĺňa.
 •  Ako prevziať zodpovednosť za svoju vlastnú energiu a život, aby ste boli v súlade sama sebou a kráčali ste správnym smerom.
 •  5 krokov, ako môžete aktivovať svoj skrytý potenciál a ženskú silu, a zostať v rovnováhe a naplno realizovať svoje sny.   
Získajte okamžitý prístup k záznamu z webináru:
ÁNO, potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.
ÁNO, súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov, ako je krstné meno a email na účely emailovej komunikácie a prístupu k webináru. 
Transforming The World Through the Power of Female Potential 
to Create Balance and Partnership. 
Founded by Katarina Zachar
BECOMING REALWOMAN
  Jedinečný transformačný program pre ženy, ktoré túžia prebudiť svoju skrytú vnútornú silu, sebahodnotu, odvahu, ženský potenciál a naplňať svoje životné poslanie. Zoberte svoj život naspäť do svojich rúk a pomôžte nám znovu vniesť do spoločnosti a vzťahov rovnováhu a ženské princípy.
PREDSTAVENIE PROGRAMU
Vývoj programu
Priebeh programu
Komunita
Ide o viac ako len o talenty
 Proces, ktorým prejdete v programe, vám umožní objaviť to, čo ste o sebe nevedeli a  lepšie porozumieť sebe samým a pochopiť, v čom spočíva vaša jedinečnosť a pridaná hodnota, s ktorou viete podporiť iných a prispieť k ich výsledkom. 
 Aktivujete svoj skrytý a nepoznaný potenciál, ktorý vám bol vždy k dispozícii, ale doteraz ste o ňom nevedeli a naplno ste ho nevyužívali. A práve vaša odvaha nasledovať svoju vášeň, zmysel a talenty otvoria novú kapacitu vášho potenciálu.  
 Keď samým sebe dovolíte autenticky sa vyjadriť, vstúpite do svojej pravdivosti a prestanete sa porovnávať a čakať na odsúhlasenie od druhých alebo robiť niečo lebo to iní očakávajú, tak objavíte svoje poslanie a životné smerovanie.
 Posilníte svoje sebavedomie a sebahodnotu, lebo lepšie pochopíte, kto ste a čo dokážete a naučíte sa načúvať svojej duši a intuícii, čo vám navyše pomôže robiť správne rozhodnutia a posilní vašu vieru v seba samého, aj keď budete cítiť neistotu alebo nedostatok podpory z vášho okolia. 
 Váš dosah a vplyv môže byť oveľa väčší a pozitívnejší, ak svoje talenty, vášeň, nadšenie a schopnosti začnete používať nielen pre svoje individuálne ciele, ale pre kolektívne dobro a zlepšenie života viacerých ľudí. 
Ako som už spomenula, tento proces má väčší dosah, ako len vaše talenty a toto je zlomok z toho, čo získate … 
 •  Ako urobiť prvý krok smerom von z vášho komfortu k práci alebo aktivite, ktorá vám dáva zmysel a baví vás, ak teraz neviete, čo presne urobiť a cítite neistotu. Začnite s 1. videotréningom - UVEDOMENIE A PREBUDENIE a ďalšie odpovede nájdete v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI.
 •  Prečo by ste nikdy nemali potlačiť svoj vnútorný hlas a volanie svojej duše. Každý má svoj autentický životný príbeh, ktorý môže naplniť, ale bez načúvania vnútorného hlasu, vašej duše, je ťažké nájsť správne smerovanie. Duša je kapitánom vášho života, nie myseľ. Jednoznačne 1. a 2. videotréning.
 •  Najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako objaviť či prebudiť svoje skryté talenty alebo schopnosti, je nabrať odvahu, vykročiť do neistoty mimo svojho komfortu a začať reálne, aj keď na začiatku v malom, prispievať, robiť a realizovať to, čo akoby pohne celým vaším bytím a pocítite inšpiráciu, nadšenie a zmysel. Ak máte nejaký sen, tak máte v sebe aj talenty, ktorými ho viete zrealizovať. Viac v 2. videotréningu - VÁŠEŇ A HNACIA SILA.  
 •  Myslíte si, že stačí objaviť svoje talenty a úspech sa dostaví? Mýlite sa! Talenty sú váš nástroj, dar, ktorý potrebujete použiť a to, či ich premeníte na úspech zavisí vo veľkej miere na vašich postojoch, námahe a tvrdej práci. Vysvetlím v 5. videotréningu - ROZVOJ TALENTOV.
 •  Ako sa oslobodiť od sabotujúcich postojov alebo programov z minulosti, ktoré dodnes oslabovali vašu sebadôveru a limitovali vás v tom, aby ste si dovolili nasledovať svoje vášne.  V programe, ale aj na osobnom workshope absolvujete proces, ktorý vám pomôže prekonať minulosť a prijať nové podporujúce a pozitívne postoje k sebe, k príležitostiam a k životu. Viac v 6. videotréningu - BLOKY A LIMITÁCIE. 
 •  3 praktické “fázy rastu”, ako neustále napredovať, správne sa rozhodovať a vytrvať pri uplatňovaní vašich talentov. Fázy rastu vám pomôžu nielen začať, ale nachádzať správne smerovanie, čo vám pomôže v progrese. Jeden z troch krokov je plánovanie a príprava, ktorým podrobne prejdete vo 8. videotréngu - RAST A POSLANIE. 
 •  Kedy je prijateľné zostať v práci, ktorá vás už nebaví alebo nenapĺňa. Každý má inú úroveň rizika a neistoty, ktoré vie uniesť. Je to v poriadku, ale nedovoľte, aby sa stali vašou výhovorkou. Skôr to zohľadnite v pláne akcie na realizáciu vašej vytúženej zmeny a rozdeľte si to do viacerých postupných krokov. Viac v 7. a v 8. videootríningu. 
 •  Ukážem vám, ako uviesť do praxe svoju vášeň, vízie, talenty a silné stránky, aj keď ešte teraz nemáte potrebné zdroje, skúsenosti, podporu alebo dostatočne silnú sebadôveru. A to v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI. 
 •  Čo urobiť, ak nemáte podporu blízkych ľudí naokolo a nerozumejú zmene, ktorou prechádzate a tomu, čo túžite vo svojom živote uskutočniť. Jednoznačne 7. a 8. videotréning a odpovede nájdete v celom programe. 
 •  Ako úspešne spracovať emócie neistoty, strachu alebo nedôvery, ktoré sa objavia počas procesu uplatňovania vašich talentov a vášni v praxi tak, aby vás nezablokovali, ale práve naopak vám pomohli prebudiť ešte väčšiu vnútornú silu a budovať zdravé sebavedomie. Najviac praktických techník získate zo 6. videotréeningu -BLOKY A LIMITÁCIE, ale odpovede sú v celom programe. 
 •  Naučím vás, ako vedome pracovať so svojimi talentami, schopnosťami a taktiež silnými aj slabými stránkami tak, aby vaše ego nesabotovalo vašu snahu, ale aj zlyhania, pochybenia či neúspechy, aby ste dokázali premeniť na príležitosť narásť a prehĺbiť svoje sebapoznanie. Viac vo 4. videotréningu - TALENTY A SILNÉ STRÁNKY. 
 •  Rozlúčte sa s pohodlnosťou a statusom quo. Ak túžite naplniť svoj autentický životný príbeh, žiť pravdivo a slobodne, používať svoje talenty na realizáciu toho, na čom vám záleží, tak si to na prvom mieste bude vyžadovať vašu odvahu vykročiť vpred, postaviť sa svojim strachom a ísť s kožou na trh. Pohodlnosť zabíja sny, status quo bráni rastu, ktorý potrebujete, aby ste mohli uspieť. Táto téma je súčasťou úplne každého videotréningu v programe. 
 •  Ako uplatniť svoje talenty a schopnosti v praxi bez toho, aby ste museli hneď na začiatku robiť radikálne zmeny. Každý má iný príbeh, a tak aj inú postupnosť krokov. Avšak začať používať svoje talenty môžete vždy ihneď, ukážem vám, ako na to a čo tým získate, ak nebude čakať na perfektný moment alebo vhodnejšiu príležitosť. Viac v 7. a 8. videotréningu.
Toto je to, čo TERAZ potrebujete urobiť 
Program prebieha online prostredníctvom videí a môžete ho v podstate začať kedykoľvek. Program je ideálne absolvovať počas odporúčaných 6-8 týždňov postupne, aby ste mali čas trénovať a uviesť všetko do praxe. Ku všetkých videám a materiálom z programu dostanete prístup hneď od začiatku, tak ich môžete absolvovať aj rýchlejším tempom, stačí sa poradiť s Katarínou Zacharovou. Ku programu máte doživotný prístup aj po dokončení. 

Máte 2 možnosti, ako absolvovať program Objavte svoje skryté talenty a potenciál :

1. Zakúpiť si členstvo v Be Real Akadémii, v rámci ktorého získate prístup nielen k tomuto programu, ale aj k druhému tranformačnému programu a získať ďalšie výhody. Dostanete podporu a aj finančne ušetríte. Všetky informácie o Be Real Akadémii nájdete tu >>


Po zakúpení vami vybranej vstupenky vám pošleme email so všetkými inštrukciami. Hneď od začiatku vám sprístupníme naraz všetky videotréningy z programu a postupne vás počas 7 týždňov budeme sprevádzať programom. Plus vás zaradíme do sukromnej skupiny účastníkov, ktorú bude viesť Katarína Zacharová a nájdete v nej priestor na zdieľanie, otázky a podporu. 
OBSAH PROGRAMU
1. časť: 
SEBAPOZNANIE A SLOBODA
Tieto témy sú rozdelené do 6 tréningov: 
 Nastavíte a ujasníte si svoje NAJVYŠSIE CIELE A ZÁMERY na nasledovné obdobie, aby ste správne nasmerovali svoju energiu, pozornosť a akciu.  
 Ukážem vám, ako funguje váš OSOBNÝ ZÁKON PRÍŤAŽLIVOSTI a ako ho môžete vedome meniť a nalaďovať svoju vibráciu na frekvenciu toho, čo chcete alebo potrebujete do svojho života pritiahnuť.
 Naučíte sa, ako aktivovať svoj SKRYTÝ POTENCIÁL a používať svoju energiu na všetkých 4 úrovniach vášho bytia, aby vstúpili do svojej sily a uskutočnili ste reálnu zmenu. 
 Získate nástroje a poznanie, ako sa oslobodiť od limitujúcich právd a PROGRAMOV Z PODVEDOMIA o sebe, o živote, o vzťahoch, ktoré sabotujú vaše šťastie, rast, úspech, možnosti, autentickosť a slobodu. A sama si takýmto PROCESOM OSLOBODENIA prejdete, aby ste sa oslobodili od tých najväčších limitácií, ktoré teraz pred vami stoja a sabotujú vašu snahu o pozitívnu zmenu a krok vpred. 
 Absolvujete transformačný PROCES ODPUSTENIA A PRIJATIA, aby ste sa naučili, ako interne spracovávať a externe komunikovať svoje emócie, bolesť, frustráciu alebo hnev, a tak sa oslobodili od minulosti a mohli ste pre seba a svojich blízkych konečne vytvoriť lepší život, vzťahy a príležitosti. 
 Naučíte sa, ako PREKONÁVAŤ VÝZVY, STRACHY, ako reagovať na neočakávané zmeny a ako meniť svoje mentálne nastavenia v každodennom živote, aby ste nestagnovali, alebo odvážne ste realizovali svoje ciele a neustále ste rástli. 
 Absolvujete prvú úroveň výuky 
EMOCIONÁLNEJ INTELIGENCIE, v ktorej pochopíte, ako vaše emócie fungujú v prepojení s myšlienkami a ako emócie dokážete spracovať a smerovať, aby ste využili ich tvorivú, navigačnú a liečivú silu. 
 Ukážem vám, ako úspešne REALIZOVAŤ CIELE na 4 úrovniach vášho bytia, aby ste dosiahli naplnenie, pozitívny vplyv a boli pritom stále sama sebou.  
 Prebudíte svoju VNÚTORNÚ SLOBODU a prevezmete zodpovednosť za svoju energiu a život, aby ste mohli reálne v praxi meniť svoju situácia a tvoriť lepšiu budúcnosť. 
2. časť: 
NÁVRAT 
K ŽENSKEJ SILE
Tieto témy sú rozdelené do 6 tréningov: 
 Nastavíte a ujasníte si svoje NAJVYŠSIE CIELE A ZÁMERY na nasledovné obdobie, aby ste správne nasmerovali svoju energiu, pozornosť a akciu.  
 SEBAPRIJATIE - absolvujete proces sebaprijatia, vnútorného zmierenia a akceptácie toho, kto práve teraz ste, ešte nie ste, kde ste na svojej ceste a ako vyzeráte (vzťah k vášmu telu), aby ste viac nesabotovali seba samu, svoju snahu a sebahodnotu. 
 SEBAHODNOTA - pochopíte hĺbku svojej sebahodnoty aj cez silu ženského kruhu. Začnete aktívne budovať láskavý vzťah k sebe, aby ste vytvorili pevné základy pre zdravé sebavedomie a sebahodnotu. Nástrojom bude pochopenie konceptu pravá láska, ktorý vás povedie naspäť k sebe. 
 Pochopíte a prebudíte a svoju ŽENSKÁ ENERGIU cez prepojenie s princípmi prírody a matky zeme, aby ste čerpali energiu a konali zo svojej ženskej sily a tvorili ste rovnováhu v sebe a okolo seba rovnováhu. 
 Posilníte svoje prepojenie ku zdroju ŽENSKEJ MÚDROSTI, naučíte sa, ako používať svoju INTUÍCIU v praxi v bežnom živote a ako načúvať svojej DUŠI, aby vás mohla správne viesť životom a naplnili ste svoj najvyšší potenciál. 
 ROVNOVÁHA: ako v sebe a okolo seba nastoliť rovnováhu a nájsť harmóniu v uplatnení prepojenia ženského a mužského princípu, JIN A JANG vo vzťahoch a v spoločnosti. 
 Pochopíte, ako môžete vedome používať svoju EMOCIONÁLNU INTELIGENCIU na liečenie seba a svojich vzťahov pomocou empatie, láskavosti, pochopenia a odpustenia.  Naučíte sa, ako pravdivo komunikovať svoje pocity, ako jasne určiť svoje hranice a stáť pevne vo svojej sile. 
 Ako môžete čerpať a dávať silu, múdrosť, energiu, inšpiráciu, stabilitu a podporu zo ženského kruhu - siete a použiť spoluprácu a KOLEKTÍVNU ŽENSKÚ ENERGIU ako platformu na dosiahnutie vyšších cieľov, naplnenie poslania a mať pozitívny vplyv. 
 Spoznáte lepšie sami seba a charakter ženskej energie, aby ste naplno prebudili a použili svoj ženský potenciál, aby ste priniesli ste naspäť ŽENSKÝ LÍDERSHIP
3. časť: 
NOVÁ VÍZIA 
A POSLANIE
Tieto témy sú rozdelené do 6 tréningov: 
 Vytvoríte si svoju NOVÚ VÍZIU o tom, kto ste a kým sa túžite stať, čo pre vás znamená byť RealWoman, kedy sa cítite pravdivá, slobodná, šťastná. Ako si predstavuje svoj život, úspech, vzťahy a kde vidíte samu seba vo svojej budúcnosti. A urobíte si plán, ako túto víziu môžete reálne uskutočniť. 
 Pochopíte, kto vo svojej hĺbke ste. Ujasníte si a zadefinujete si svoje POSLANIE a to, čo vám v živote dáva najväčší zmysel a ako by ste to prakticky mohli pretaviť do svojho života, povolania alebo práce. 
 Ukážem vám 3 FÁZY RASTU a sebarozvoja, ktoré vám uľahčia život a neustále vám budú pomáhať posúvať svoje vlastné hranice, prekračovať strachy a dosahovať svoje ciele.  
 Ako si správne stanoviť svoje VYŠSIE CIELE a pretaviť ich do akcie v praxi, aby ste úspešne realizovali svoje zámery a mohli ste sa pritom zmysluplne realizovať. Naučím vás, ako si vytvoriť efektívny SYSTÉM AKCIE, aby ste vytrvali, napredovali a dorazili ste do svojho cieľa. 
 Naučím vás, ako použiť svoju PREDSTAVIVOSŤ a VIZUALIZÁCIU v praxi na dosahovanie cieľov a expanziu vašich možností. 
 Ako budovať vzťahy k druhým a vzťah k sebe na princípe PARTNERSTVA, aby ste mohli vytvoriť prostredie, kde je spolupráca,  rovnocennosť, rovnováha, kompatibilita, porozumenie a rešpekt. 
 Uvedomíte si, ako každý deň môžete mať POZITÍVNY VPLYV A DOSAH na svoje okolie a inšpirovať ľudí okolo seba k pozitívnej zmene. 
 Naučíte sa, ako prevziať zodpovednosť za svoje ŠŤASTIE A SPOKOJNOSŤ a aké vnútorné nastavenie, videnie sveta a postoje vám vám ho pomôžu dosiahnuť a ľahšie reagovať na zmeny a prijať život ako neustálu evolúciu. 
O AUTORKE
Autorka transformačného programu Becoming RealWoman.
KATARÍNA ZACHAROVÁ
Od roku 2009 ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka pomáha a vedie ľudí k hlbšiemu pochopeniu KTO sú, AKÉ je ich poslanie a AKO môžu autenticky a naplno použiť svoj ľudský potenciál, aby našli naplnenie, uplatnenie a boli prínosom pre svoje okolie a spoločnosť. 
Začalo sa to v roku 2008, kedy Katarína odcestovala žiť a pracovať do Kuala Lumpur, v Malajzii, kde nakoniec zostala 6 rokov. Tam sa spustila jej vlastná hlboká transformácia, ktorá radikálne zmenila jej životné smerovanie. Katarína sa rozhodla naplno používať svoj vlastný potenciál a talenty, aby zrealizovala svoje sny a vízie. Vždy bolo jej úprimnou túžbou použiť svoje schopnosti na pomoc iným a byť tak pozitívnym prínosom pre spoločnosť a svet.
Ako prvé v roku 2009 založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou zlepšovať svet prostredníctvom aktivácie ženského potenciálu, ktorú začala najskôr budovať na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov na Slovensku zrealizovala viacero konferencií RealWoman Fórum, založila RealWoman klub, viedla RealWoman blog, začala usporiadať svoje semináre alebo v spolupráci s inými domácimi či zahraničnými autormi a učiteľmi. V roku 2013 sa stala ako prvá Slovenska členkou Európskej asociácie transformačných lídrov ATL EUROPE. V roku 2014 začala koučovať a tvoriť, zostavovať a viesť vlastné transformačné programy a procesy pre ženy a neskôr aj pre mužov, ktoré v roku 2018 vyvrcholili založením online vzdelávacej akadémie pre sebarozvoj, transformáciu a rast - Be Real Academy.    
Katarína je autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja a transformácie, ktoré sama vydala v období od roku 2010 až do roku 2018. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne
Chcete vedieť viac o Kataríne Zacharovej? Pozrite sa na www.katarinazachar.sk 
Referencie o programe a spolupráci s Katkou
Klaudia Zuziková z Nitry
Lenka Floreková z Nitry
Helena Kohútová z Bratislavy 
PROGRAM POZOSTÁVA Z ...
Otvárací online webinár
Je to úvodný online webinár ku každej časti programu, ktorý vedie naživo Katarína Zacharová. Prebieha prostredníctvom videoprenosu, ku ktorému vám pošleme prístup, a následne dostanete aj záznam s doživotným prístupom, ak by ste sa nemohli zúčastniť živého vysielania. 
V rámci tohto webináru získate dôležité prvé nastavenie, organizačné inštrukcie a určíte si svoj zámer v programe. Ďalej budete zaradená do 6-člennej skupiny a zoznámite sa so svojou koordinátorkou. Dostanete priestor na to, aby ste sa priamo zoznámili s členkami svojej skupiny, s ktorými budete prechádzať programom a pravidelne sa prepájať. A samozrejme budete mať priestor na akékoľvek vaše otázky a odpovede. 
6 tréningov 
Obsah programu absolvujete prostredníctvom tréningov vo formáte videí a audií, ktoré sú hlavným vzdelávacím nástrojom a súčasťou každej časti programu. Tréningy vedie priamo Katarína Zacharová. Celý program má 3 časti a každá časť programu prebieha počas 6 týždňov a obsahuje 6 tréningov
Tréningy vám počas programu postupne každý týždeň sprístupňujeme a po ukončení programu vám zostane doživotný prístup ku všetkým tréningom z programu. Každý tréning má približne 60-90 minút. Presný popis obsahu tréningov nájdete na tejto stránke. 
Pracovný zošit
Súčasťou každej časti programu je pracovný zošit v PDF alebo tlačenom formáte, ktorý vás celým programom prevedie a po programe vám poslúži ako súhrn všetkých informácií. 
3 dynamické koučingy
Iba v rámci VIP vstupenky do 1. časti programu získate vstupy na 3 dynamické online koučingy s vašou skupinou, ktoré vedie priamo Katarína Zacharová. Pridanou hodnotou dynamického koučingu je príležitosť sa spoznať, učiť sa a inšpirovať aj od iných ľudí. Máte možnosť svojím príbehom pomôcť. Má oveľa pestrejšiu dynamiku ako individuálny koučing. Je to pravidelná podpora a koučing od Kataríny Zacharovej počas programu. 
Každý dynamický koučing so skupinou môže trvať od 90 do 120 minút. Pozostáva z úvodu a predstavenia účastníkov, zo samotného individuálneho koučingu a na konci zo sekcie otázok a odpovedí a ďalších krokov. Každý účastník v skupine absolvuje svoj individuálny koučing v rámci skupiny, ktorý trvá 15 minút. Hneď na úvodnom webinári si s Katarínou Zacharovou a členkami skupiny dohodnete termíny týchto 3 dynamických koučingov, ktoré budú prebiehať v pracovné dni. Dynamický koučing bude prebiehať v 2., 4. a 6. týždni programu cez našu platformu a videohovor. Následne po realizácii dostanete aj záznam s doživotným prístupom, ak by ste sa aj nemohli koučingu zúčastniť. 
3 skupinové stretnutia
Iba v rámci základnej vstupenky do jednej časti programu získate vstupy na 3 skupinové online stretnutia s vašou skupinou, aby ste mali pravidelný prístup k podpore, vzájomnému prepojeniu a zdieľaniu skúseností a progresu v programe. Tieto online stretnutia budú prebiehať v 2., 4. a 6. týždni programu cez našu platformu a videohovor a budú fasilitované vašou pridelenou koordinátorkou. Následne po realizácii dostanete aj záznam s doživotným prístupom, ak by ste sa aj nemohli zúčastniť živého vysielania. S koordinátorkou a členkami skupiny si na úvodnom webinári dohodnete termíny týchto 3 stretnutí, ktoré budú prebiehať v pracovné dni. Každé online stretnutie so skupinou môže trvať od 90 do 120 minút. 
RealWoman Fórum
RealWoman Fórum je celodenné osobné podujatie všetkých účastníčiek programu v Bratislave. Zámerom tohto podujatia je slávnostne uzavrieť dokončenú časť programu a odovzdať vám certifikáty, osobne vás ako účastníčky prepojiť a poskytnúť vám ďalšie vzdelávanie, inšpirácie, múdrosť, príbehy a aj zábavu.
Súčasťou programu a vašej vstupenky je nasledovné: 
 Inšpirujúce rozvory a prednášky pozvaných hostí, osobností alebo odborníkov.  
 Prednáška a workshop s Katarínou Zacharovou. 
 Networking a osobné prepojenie absolventiek programu a diskusia v skupinách na vybrané témy s odborníkmi.
 Slávnostné odovzdávanie certifikátov všetkým absolventkám.
 Hudba, tanec, hry, umenie a zábava priebehom celého dňa.
 Ďalšie kroky a príležitosti na rast a sebarozvoj
 Súčasťou vašej celodennej vstupenky je aj obed, ľahké občerstvenie počas dňa a pitný režim
Samostatné vstupenky na RealWoman Fórum pre vašich blízkych a známych budú v predaji od januára 2019, ak si ako absolventka programu chcete priviesť na podujatie svojho partnera, kamarátku či niekoho z rodiny. Podujatie je otvorené aj pre širokú verejnosť žien. 
PRIEBEH PROGRAMU
1. ČASŤ: 
SEBAPOZNANIE A SLOBODA
1. časť programu priebeha počas 6 týždňov od 28.4.2019 do 9.6.2019.
 28.4.2019 (sobota) 17:00 - 19:00hod. - otvárací online webinár s Katarínou Zacharovou. 
 3 online skupinové stretnutia s koordinátorkou sa uskutočnia v 2., 4. a 6. týždni počas priebehu programu. Presné dni a časy si stanovíte v rámci skupiny. 
 2 online webináre Otázky a odpovede s K. Zacharovou (dátum bude upresnený).
 15.6.2019 (sobota) 9:00 - 19:00hod. - uzatváracie celodenné podujatie RealWoman Fórum (miesto bude upresnené).
2. ČASŤ: 
NÁVRAT 
K ŽENSKEJ SILE
2. časť programu priebeha počas 6 týždňov v mesiacoch apríl-máj-jún 2019
 Otvárací online webinár s Katarínou Zacharovou (dátum bude upresnený)
 3 online skupinové stretnutia s koordinátorkou sa uskutočnia v 2., 4. a 6. týždni počas priebehu programu. Presné dni a časy si stanovíte v rámci skupiny. 
 2 online webináre Otázky a odpovede s K. Zacharovou (dátum bude upresnený).
 Uzatváracie celodenné podujatie RealWoman Fórum (miesto a dátum budú upresnené).
3. ČASŤ: 
NOVÁ VÍZIA 
A POSLANIE
3. časť programu priebeha počas 6 týždňov v mesiacoch september-október-november 2019
 Otvárací online webinár s Katarínou Zacharovou (dátum bude upresnený)
 3 online skupinové stretnutia s koordinátorkou sa uskutočnia v 2., 4. a 6. týždni počas priebehu programu. Presné dni a časy si stanovíte v rámci skupiny. 
 2 online webináre Otázky a odpovede s K. Zacharovou (dátum bude upresnený).
 Uzatváracie celodenné podujatie RealWoman Fórum (miesto a dátum budú upresnené).
REFERENCIE

Atmosféra v programe
Katka má DAR, ísť na pravú podstatu vášho bytia
Helena z Bratislavy
Naučila som sa hovoriť NIE a tým som sa oslobodila
Martina z Martina
Po programe som sebavedomejšia, spokojnejšia a načúvam svojmu vnútornému hlasu
Do programu som vstupovala kvôli lepšiemu poznaniu seba samej, mať istejšie a sebavedomejšie vystupovanie, naučiť sa lepšie komunikovať. Teraz po programe cítim, že som nadobudla väčšiu istotu a vieru v seba, som sebavedomejšia, spokojnejšia. Naučila som sa byť viac v prítomnosti tu a teraz, počúvať svoje telo, utíšiť myseľ, aby som počula svoje vnútorné pocity. Už viem, ako bbyť v harmónii, aby som mohla byť sama sebou, pretože vtedy som šťastná a naplnená radosťou a láskou. Program síce skončil ale chcem pokračovať ďalej v rozvoji svojej osobnosti a stretávať sa naďalej s úžasnými ženami, ktoré som v tomto programe spoznala. Tento program by som odporučila každej žene, ktorá túži po zmene vo svojom živote, hľadá samú seba, správne smerovanie, chce získať sebavedomie, nové priateľstvá. Katka ďakujem že som sa mohla od teba, skvelej a úžasnej trénerky, lektorky učiť!
Marika z Veľkého Krtíša
Predtým som si neverila, teraz viem, že na to mám a viem, že si to zaslúžim
Pred programom som bola síce pozitívne mysliaci človek, no hlavne voči môjmu okoliu. Vôbec som si neverila, cítila som sa ako človek, ktorý si nezaslúži nič lepšie, že nemá na to, mať niečo viac. Po programe si verím oveľa viac. Jednoducho si poviem mám na to, dám to. Došlo mi veľmi veľa vecí, z ktorých som mala dovtedy zmätok. Mám to v hlave upratané, viem, čo mám robiť, keď príde kritická chvíľa a veľmi sa z toho teším. Už nie som stratená sama v sebe, viem, kto som, čo chcem a najdoležitejšie – viem, že som hodná a zaslúžim si všetko to krásne, čo sa mi v živote deje.
Ivana z Nitry
VSTUPENKA DO 1. ČASTI PROGRAMU
  ZVÝHODNENÁ CENA na vstupenku platí iba do 11.1.2018
 Vstup na otvárací online webinár dňa 28.4.2019 do programu s Katarínou Zacharovou, z ktorého získate aj videozáznam.
 Doživotný prístup k 6 tréningom z 1. časti programu s Katarínou Zacharovou v audio a video formáte v celkovom rozsahu 8 hodín. 
 Prístup k 3 online stretnutiam s vašou 6-člennou skupinou pod vedením koordinátorky, z ktorých získate aj video/audiozáznam. (IBA ZÁKLADNÁ VSTUPENKA)
 Prístup k 2 skupinovým online webinárom 'Otázky a odpovede' s Katarínou Zacharovou, z ktorých získate video/audio záznam.
 Kompletný pracovný zošit k 1. časti programu v PDF formáte. 
 1 vstupenka na celodenné osobné uzatváracie podujatie RealWoman Fórum dňa 15.6.2019.
so vstupenkou získate navyše IBA TERAZ aj tieto BONUSY v hodnote 100€
 Tlačená verzia pracovného zošitu k 1. časti programu.
(podmienka: tento bonus platí iba do 14.1.2019 s ktoroukoľvek vstupenkou)
 Vstupenka pre 1 osobu navyše na RealWoman Fórum dňa 9.3.2019 v hodnote 88€. 
(podmienka: limitovaný počet, tento bonus je iba pre posledných 9 účastníčiek)
ZVÝHODNENÁ CENA ZÁKLADNEJ VSTUPENKY
289€
bežná cena 369€
Je možná aj PLATBA NA SPLÁTKY:
 Platba v 2 splátkach (150€/150€). Prvú splátku 150€ je potrebné uhradiť hneď po prihlásení do programu. Ďalšie splátky si dohodnete individuálne, ale najneskôr musia byť uhradené do 28.4.2019. 
 Platba v 3 splátkach (100€/100€/100€). Prvú splátku 100€ je potrebné uhradiť hneď po prihlásení do programu. Ďalšie splátky si dohodnete individuálne, ale najneskôr musia byť uhradené do 28.4.2019. 
REFERENCIE
Objavila som svoj ženský svet a prijala som svoju ženskú podstatu
Před programem jsem se cítila více nejistě jako žena. Po programu jsem této své významné stránce více otevřená. Program mi dal nové pohledy, i sílu a více důvěry v sebe a hlavně klid uvnitř sebe. Moje další kroky vedly k pokračování objevování ženského světa a uvědomila jsem si, že teď i více vyhledávám dámskou společnost a celkově ženy vnímám jako mnohem příjemnější. A také jsem začala cvičit speciální ženskou tantru, po které se cítím také příjemně a klidně jako žena. Program je pro ženy, které chtějí a jsou ochotné učinit nějakou změnu ve svém životě, a (nebo) ucelit svou ženskou podstatu v sobě samých i v ženském kolektivu.
Eva z Plzne
Prekonala som bezmocnosť a teraz sa viac smejem, radujem, neriešim blbosti, ale konám
Cítila som sa … jedným slovom – bezmocná. Bezmocná odolávať hnevu, nepokoju, nervozite, občas smútku až depresívnym stavom. Bezmocná odolávať strachom. V programe Be Real som spoznala množstvo úžasných, skvelých a fantastických žien, ktoré som mala možnosť pozorovať pri ich premene. Teraz každé ráno prichádzam do práce s dobrou náladou a viacerí kolegovia sa tomu čudujú. Myslím že sa viac smejem a radujem. Neriešim blbosti. Kryštalizujem si svoju víziu. Programje pre kohokoľvek, kto chce vidieť. Vidieť to, čo doteraz možno len tušil a nejakým spôsobom ho to štvalo, bolelo, trápilo… Aby sa otvoril a začal riešiť, konať, vidieť a vnímať.
Zuzana z Bratislavy

O programe Be Real - Ži naplno
Zbavila som sa strachov a našla som smerovanie
Tatiana zo Žiliny
Spoznala som sa a mám sa viac rada
Iveta z Bratislavy
Program ma naučil to, čo ma cirkev nenaučila za celý život
Program mi okrem pocitu, že každá žena v sebe má všetko, čo potrebuje, dal aj poznanie, že sme tvorcami a len vedomá žena môže tvoriť vedome s cieľom a zámerom, ktorého podstatou je len a len láska. Teraz viem, že ja som to srdce, ten tvorca lásky, ja vedome riadim, a to ma za celý život nenaučila ani cirkev. Vo mne je skutočná bohyňa. Som za to nekonečne vďačná, že som to mohla precítiť. Ďakujem, lebo toto je šťastie.
Mirka z Košíc
Odkryla som svoje skryté strachy a teraz môžem byť slobodná a sama sebou
Doporučujem tento program absolvovať každej žene, ktorá hľadá samu seba. Tento program mi pomohol odkryť strachy a bloky, o ktorých som si myslela, že mám zvládnuté. Až po tomto uvoľnení sa mi od nich podarilo oslobodiť a byť sama sebou.
Tatiana z Martina
VSTUPENKA DO PROGRAMU
ZVÝHODNENÁ CENA ZÁKLADNEJ VSTUPENKY
289€
bežná cena 369€
Je možná aj PLATBA NA SPLÁTKY:
 Platba v 2 splátkach (150€/150€). Prvú splátku 150€ je potrebné uhradiť hneď po prihlásení do programu. Ďalšie splátky si dohodnete individuálne, ale najneskôr musia byť uhradené do 28.4.2019. 
 Platba v 3 splátkach (100€/100€/100€). Prvú splátku 100€ je potrebné uhradiť hneď po prihlásení do programu. Ďalšie splátky si dohodnete individuálne, ale najneskôr musia byť uhradené do 28.4.2019. 
REALWOMAN GLOBAL
Kontakty
Občianske združenie RealWoman o.z.
Katarína Zacharová
Mobil: 00421 948 180 003
Email: info@realwoman.sk
Web: www.realwoman.sk
Sociálne médiá
nájdite nás na INSTAGRAME 
prepojme sa na FACEBOOKU
O Kataríne Zacharovej
Email: katarina.zachar.info@gmail.com
Web: www.katarinazachar.sk
Katarínu sledujte na INSTAGRAME 
Prepojte sa na FACEBOOKU
All rights reserved to Katarina Zacharova, Katarina Zachar Global s.r.o., 2018