BECOMING REALWOMAN
s Katarínou Zacharovou
je transformačný program vyvinutý špeciálne pre ženy, pre vás, ak túžite byť sama sebou - autentická, ženská, sebaistá a spokojná, chcete realizovať  svoje poslanie a žiť zmysluplný život v harmonických vzťahoch. V programe získate potrebnú podporu, poznanie, vedenie a overený proces, ktoré vám pomôžu uskutočniť reálnu pozitívnu zmenu v živote.
BECOMING REALWOMAN
s Katarínou Zacharovou
je transformačný program vyvinutý špeciálne pre ženy, pre vás, ak túžite byť sama sebou - autentická, ženská, sebaistá a spokojná, chcete realizovať  svoje poslanie a žiť zmysluplný život v harmonických vzťahoch. V programe získate potrebnú podporu, poznanie, vedenie a overený proces, ktoré vám pomôžu uskutočniť reálnu pozitívnu zmenu v živote.
3 ČASTI PROGRAMU
3 ČASTI PROGRAMU
1. SEBAPOZNANIE A SLOBODA
Osloboďte sa od toho, kým nie ste, od očakávaní okolia, spoločnosti a odvážne vykročte vpred zo svojej zóny komfortu.
2. NÁVRAT K ŽENSKEJ SILE
Zistite, kto skutočne ste, akou ženou túžite byť a naplno použite svoju ženskú silu a potenciál v partnerstve a pri realizácií snov.
3. NOVÁ VÍZIA A POSLANIE
Vedome tvorte to, kým sa chcete stať a aký život chcete žiť, aby ste našli zmysel a naplnili ste svoje poslanie.
1. SEBAPOZNANIE A SLOBODA
Osloboďte sa od toho, kým nie ste, od očakávaní okolia, spoločnosti a odvážne vykročte vpred zo svojej zóny komfortu.
2. NÁVRAT K ŽENSKEJ SILE
Zistite, kto skutočne ste, akou ženou túžite byť a naplno použite svoju ženskú silu a potenciál v partnerstve a pri realizácií snov.
3. NOVÁ VÍZIA A POSLANIE
Vedome tvorte to, kým sa chcete stať a aký život chcete žiť, aby ste našli zmysel a naplnili ste svoje poslanie.
"Nečakala som, že takých obyčajných 6 týždňov môže zmeniť môj život..."
Katka z Rovinky
....moju minulosť, moju prítomnosť a moju predstavu budúcnosti so všetkým, o čom som kedy snívala - a to aj napriek tomu, že mám za sebou nie málo tréningov sebarozvoja. 
Tento program je úžasný tým, že je postavený priamo pre ženy. Jednoduchým, no veľmi zrozumiteľným spôsoboch krok po kroku vedie k nachádzaniu seba samej, k objavovaniu skrytých síl a daností, k nachádzaniu tej jedinečnosti každej z nás. Jasne pomenúva, kde sú naše limity a obmedzenia, vedie nás k tomu, ako tie obmedzenia a strachy či obavy pomenovať, ako im porozumieť, ako s nimi pracovať a vysporiadať sa s nimi. Pochopenie, spriaznenosť, rešpekt, napriek všetkému súkromie a krásna komunita podobne naladených ľudí, tak dáva priestor na ďalší rozvoj, napredovanie, či zmenu. 
Ďakujem, že som mohla byť toho súčasťou. Ďakujem za tú skúsenosť, poznanie a uvedomenie. Ďakujem za slobodu, ktorú som našla :-)
ZAČÍNAME 1.2.2020, PRIDAJTE SA!!!
ZAČÍNAME 1.2.2020, PRIDAJTE SA!!!
Začíname 29. septembra 2019
PROGRAM JE PRE VÁS, AK ...
PROGRAM JE PRE VÁS, AK ...
 • Cítite sa, ako obeť okolností a hľadáte nedostatky vo svojom živote. Nestačí len vedieť, čo je správne a o tom hovoriť, ale potrebujete začať reálne konať, uviesť do praxe to, čo viete a zobrať svoj život pevne do svojích rúk, lebo to je jediná cesta k reálnej zmene a to je podstata nášho programu. 
 • Bojíte sa uskutočniť potrebné zmeny a kroky vpred, lebo vás brzdia strachy a neistota. Naučíte sa, ako čeliť, prekonať a oslobodiť sa od svojich strachov, obmedzení alebo negatívnych programov z minulosti, aby ste mohli slobodne viesť svoj vlastný život a naplno ste realizovali to, čo najviac chcete.
 • Chcete zvýšiť sebavedomie a pochopiť svoju sebahodnotu. Posilníte a vybuduje si silný vzťah k sebe samej, ktorý je zdrojom vašej sebahodnoty a sebavedomia a od ktorého sa odvýjajú všetky vzťahy vo vašom živote.  
 • ​Potrebujete sa naučiť, ako stanoviť svoje hranice a robiť správne rozhodnutia. Spoznáte lepšie svoje potreby, naučíte sa autenticky vyjadrovať svoje pocity alebo aj iný názor, a tak si stanoviť nielen svoje hranice vo vzťahoch, ale začnete si dôverovať a robiť tak lepšie rozhodnutie o svojom živote.  ​efektívnejšie komunikovať svoj názor či postoje druhým ľuďom, aby ste vedela lepšie komunikovať vo vzťahoch. 
 • Chcete mať väčšiu rovnováhu a porozumenie vo vzťahoch. Pochopíte, ako funguje ženský a mužský svet, v čom sme rozdielni a ako sa dopĺňame, aby ste vedeli budovať krajšie, láskavejšie a spokojnejšie vzťahy.
 • Ste v slepej uličke, neviete, čo presne chcete a kam smerujete v živote. Ujasníte si, kto ako žena ste, prečo ste tu a aký život túžite žiť. Postupne ako znovu objavíte seba samu, začnete tvoriť novú víziu pre svoj život, ktorý vám dáva zmysel a naplnenie. 
 • Neviete zvládať krízové situácie a stres v osobnom aj pracovnom živote. Naučíte sa aktivovať a použiť svoj skrytý potenciál myšlienok, emócií, intuície, slov a činov, aby ste vedeli ako použiť svoju energiu, ako reagovať na neočakávané udalosti a tak si zachovať svoju vnútornú rovnováhu a nadhľad, nech sa okolo vás deje čokoľvek. 
 • Chýba vám ženská energia a hlbšie prepojenie s inými ženami. ​Znovu objavíte dôveru v seba a v iné ženy a obnovíte prepojenie, podporu, lásku a ženskú silu v dôvernom kruhu medzi ženami.
 • Máte pocit, že ste v tom sama a nedokážete vytrvať. V programe získate komunitu, podporu, pozornosť a nové priateľstvá žien, ktoré sú podobné naladené ako vy. Počas celého programu máte vedenie a prechádzate systematickým vzdelávaním a transformáciou, ktoré zabezpečia, že vytrváte a dotiahnete svoju zmenu a rast až do konca. Nemusíte v tom byť sama!
 • Pýtate sa, prečo ste tu a aký je zmysel vášho života. Pochopíte hlbšie súvislosti svojho životného príbehu, prečo sa vám v živote dialo to, čo ste doteraz prežili, ako sa môžete odpojiť od minulosti a vedome tvoriť svoju budúcnosť, aby ste žili šťastný a naplnený život.
"Je to program, o ktorom človek ani nemôže tušiť, ako veľmi ho ovplyvní."
Broňa z Bratislavy
Je to program, o ktorom človek ani nemôže tušiť, ako veľmi ho ovplyvní. A keď si myslí, že v jeho živote už nie je veľa priestoru na zmeny, pri tomto programe pochopí, že človek a jeho konanie a myslenie je neskutočne elastické a veľmi široké a ponúka obrovské spektrum pohľadov. V našej skupine sme sa stretli spriaznené duše, ktoré pochopili, že napriek tomu, že sme každá z inej časti Slovenska, úplne v inom veku, s iným osudom, tak sme si veľmi podobné.
ZÁKLADNÉ NASTAVENIA
  Program BECOMING REALWOMAN začínate absolvovaním 1. časť programu - Sebapoznanie a sloboda. Nie je možné začať inou časťou, lebo na seba vzájomne nadväzujú. Stiahnite si aktuálny program 1. časti programu v PDF >>
  Do 1. časti programu sa môžete zapojiť teraz v januári 2020, program začneme úvodným online webinárom od 17:00 do 20:00 hod., ktorý absolvujete z pohodlia domova. Prvá časť programu prebieha 8 týždňov od úvodného webináru 1.2.2020 do podujatia RealWoman Fórum 28.3.2020 v Bratislave. 
  Na absolvovanie 1. časť programu si potrebujete vyhradiť približne 4-5 hodiny týždenne. Videotréningy a úlohy v programe sú časovo flexibilné, t.j. absolvujete ich vo vami zvolenom čase. Termín pre úvodný webinár a záverečné podujatie RealWoman Fórum je pevne stanovený. Termíny skupinových online stretnutnutí si stanovíme s vašou skupinou naraz po prihlásení, ale väčšinou je vždy jeden termín o 10:00 hod. doobeda, prípadne o 13:00 hod. a potom na večer po 19:00 hod. buď v utorok, stredu alebo vo štvrtok. Vo vašej skupine je max 6 žien. V príhláške si môžete vybrať svoju preferenciu a podľa toho vás zaradíme do skupiny.
  Do každej časti programu sa prihlasujete osobitne. Keď dokončíte 1. časť, tak potom sa môžete prihlásiť do 2. časti programu - Návrat k ženskej sile, ktorú otvoríme v máji 2020. A následne na jeseň 2020 do 3. časti programu - Nová vízia a poslanie. 
"Cítim sa slobodnejšie, šťastnejšie a pokojnejšie. Objavila som svoj najväčší životný zámer a dovolím si ísť za ním."
Janka z Pružiny
Prvá časť programu - Sebapoznanie a Sloboda mi dal obrovský nadhľad do môjho vnútra, do mysle aj duše. Ukázal mi, že programy a udalosti z mojej minulosti, ktoré som si myslela, že mám dávno spracované, som len niekde potlačila a blokovali ma v ďalšom posune. Podarilo sa mi ich spracovať a uvoľniť a to ma na môj život úžasný dopad. Cítim sa slobodnejšie, šťastnejšie a pokojnejšie. Objavila som svoj najväčší životný zámer a dovolím si ísť za ním. 
Katkin koučing a podpora boli úžasnou pomocou na ceste k svojmu ja. Vďaka jej skúsenostiam celý program na seba krásne nadväzoval a podpora dievčat v skupine mi veľmi pomohla otvoriť sa.
Tento program by som odporučila každej žene, ktorá cíti, že nie je úplná, že je stratená alebo nevie ako ďalej. Pomôže jej nahliadnuť do svojho najhlbšieho ja a tak prijať a prejaviť samu seba. 
Obsah 1. časti programu
SEBAPOZNANIE A SLOBODA
1. tréning
Prevzatie osobnej zodpovednosti
 Aktivujete a naučíte sa vedome meniť a nalaďovať svoj ZÁKON PRÍŤAŽLIVOSTI na frekvenciu toho, po čom najviac túžite.
 Prevezmete zodpovednosť za seba, svoj život a svoju energiu, aby ste získali naspäť svoju VNÚTORNÚ SILU a mohli ste ju použiť. 
 Identifikujete svoju najhlbšiu MOTIVÁCIU, ktorá vám pomôže prekonať výzvy, frustráciu, prokrastináciu, aby ste neustále napredovali.
 Prvá pomoc, alebo 6 krokov, ako prekonať 2 ZÁKLADNÉ STRACHY
2. tréning
Pochopenie a prekonanie strachov
 POROZUMIETE SVOJIM STRACHOM a blokom, čo je ich zdrojom, ako a kedy vznikli, prečo vás stále brzdia a ako ich môžete prekonať v praxi. 
 Naučíte sa, ako aktivovať svoj SKRYTÝ POTENCIÁL a používať svoju energiu na všetkých 4 úrovniach vášho bytia, aby ste dokázali uskutočniť reálnu zmenu. 
 Pochopíte, ako pracuje vaše podvedomie a začnete pomenovávať svoje INDIVIDUÁLNE a KOLEKTÍVNE PROGRAMY, o ktorých ste doteraz nevedeli, ale boli vašou najväčšou brzdou a zdrojom strachov v živote. 
3. tréning
Mentálne oslobodenie
 Pochopíte, ako vaše EMÓCIE fungujú v prepojení s MYŠLIENKAMI a ako použiť emocionálnu energiu ako hnaciu a tvorivú silu práve pomocou správneho využitia sily mysle.
 Identifukujete a pomenujete svoje limitujúce mentálne PODVEDOMÉ PROGRAMY o sebe, o živote, o vzťahoch, ktoré sabotujú vaše šťastie, rast, úspech, autentickosť a získate nástroje a poznanie, ako sa od nich oslobodiť.
 Osvojíte si PRAKTICKÝ PROCES, ako postupne preprogramovať svoju myseľ, odstrániť mentálne podvedomé limitujúce a negatívne programy a nahradiť ich novými podporujúcimi a pozitívnymi mentálnymi nastaveniami, ktoré vás oslobodia. 
4. tréning
Emocionálne oslobodenie
 Naučíte sa, ako aktivovať svoju EMOCIONÁLNU INTELIGENCIU a použiť skutočnú silu emócií na vnútornú transformáciu a progres. 
 Absolvujete transformačný PROCES EMOCIONÁLNEHO OSLOBODENIA, aby vás viac nebrzdili a neobmedzovali staré bolesti, strachy, neistota, traumy z minulosti a mohli ste s novou energiou, silou vykročiť vpred. 
5. tréning
Proces prijatia 
a odpustenia
 Prejdete 5 KROKMI ODPUSTENIA, aby ste lepšie porozumeli významu, sile a vplyvu odpustenia na váš život a budúcnosť.
 Absolvujete transformačný PROCES ODPUSTENIA A PRIJATIA, aby ste uzdravili vzťah k sebe samej a k ľuďom vo vašom živote a mohli ste sa konečne posunúť vpred a žiť naplno.
6. tréning
Princíp odvahy 
a lásky v akcii
 Naučíte sa, ako v bežnom každodennom živote KONAŤ Z LÁSKY A ODVÁŽNE, a nie zo strachu .
 Ako SPRÁVNE KOMUNIKOVAŤ svoje svoje emócie, pocity a myšlienky, aby ste v sebe viac nevytvárali bloky, ale pravdivo ste vyjadrovali to, kto ste, čo cítite a čo potrebujete. 
"Oslobodila som sa od všetkého čo mi bralo silu, odvahu a chuť do života. Prvýkrát som sa na seba pozrela s úctou a rešpektom."
Alena zo Žiliny
Prvá časť programu Becoming RealWoman - SEBAPOZNANIE A SLOBODA - mi dal šancu začať žiť svoj skutočný život - pomohol mi oslobodiť sa od podvedomých programov, ktoré ma paralyzovali vo všetkých oblastiach môjho života. Naučil ma pracovať s mojimi myšlienkami a emóciami. Naučil ma odpútať sa od toho,čo by som mala a nasmeroval ma k tomu, čo chcem, čo mi robí radosť a čo mi dáva zmysel. Program ma naučil, že láska nemá nič spoločné s obetovaním sa, ale že láska je podstata našej existencie a zároveň zdroj našej sily. Program mi pomohol rozpamätať sa a uvedomiť, že rodina, vzájomne porozumenie a vzájomné zdieľania v komunitách sú tie naše skutočné hodnoty. 
Program mi priniesol tri priateľky, s ktorými aj napriek tomu, že sme sa doposiaľ nepoznali a ani osobne nestretli, sme sa dokázali navzájom prepojiť a pomôcť si dostať sa každá bližšie k sebe, k dôležitým uvedomeniam a následne rozhodnutiam, ktoré začali meniť od základov naše životy. Bolo a je úžasné pozorovať ako krok za krokom kráčame k sebe, do svojho stredu, k svojej duši.
Nebolo to ľahké, ale ja sama za seba po absolvovaní tohto programu môžem potvrdiť, že ak sa zastavíte, dáte si čas sama pre seba a rozhodnete sa byť 100% úprimná sama k sebe, ísť veľmi, veľmi hlboko do svojho vnútra aj napriek tomu, že to strašne bolí a začnete sa vo svojej skupine podporovať, zdieľať vaše uvedomenia a bolesti a poznania, v tej chvíli sa stávate víťazom a svoj život začnete držať pevne vo svojich rukách.
ZAČÍNAME 1.2.2020, PRIDAJTE SA!!!
ZAČÍNAME 1.2.2020, PRIDAJTE SA!!!
PREČO VZNIKOL PROGRAM
Prvou inšpiráciou bola moja vlastná túžba byť sama sebou, naplno sa realizovať a žiť život podľa svojich predstáv. Začalo sa to po odchode do Malajzie, kde som žila 6 rokov. Viete, vždy som hľadala odpovede na otázky, kto som, prečo som tu a ak čomu mám prispieť. Dlho som nemala vyšší cieľ a chýbal mi zmysel. Cítila som v sebe prázdno, ktoré som nevedela naplniť. Túšila som, že je vo mne viac potenciálu a sily, ako som reálne využívala, ale nevedela som, ako ich aktivovať a použiť. Rozhodla som sa hľadať odpovede a chcela som sa o to podeliť, preto som v roku 2009 založila organizáciu RealWoman. Mojou víziou bolo pomôcť ženám prebudiť ich skrytý potenciál, sebahodnotu a ženskú silu, aby tak mohli zlepšovať svet okolo seba. Verila som a dodnes verím, že autentická a pravdivá žena dokáže čokoľvek, na čo sa zameria a je najväčším prínosom pre svoje okolie a vzťahy. RealWoman je nová vízia o tom, kým sa môžete ako žena stať a ako vytvoríte život, vzťahy, prácu, úspech, zdravie a budúcnosť, po ktorých skutočne túžite.
Druhou inšpiráciou ste boli vy ženy. V roku 2013 som začala intenzívne pracovať so ženami a budovať organizáciu RealWoman na Slovensku. Pochopila som, že mnohé ženy sa cítia podobne ako ja. Mnohé si nedôverujú, nepoznajú svoju hodnotu alebo zmysel, nevedia v čom sú dobré, sú často vyčerpané a bez rovnováhy, lebo im niečo chýba. Pod tlakom očakávaní a požiadaviek okolia a spoločnosti o tom, aké by mali byť, ako by sa mali správať, ženy často stratia samú seba. Nadobudnú pocit, že by nejaké mali byť, ak chcú vyhovieť, uspieť alebo byť milované. A to ich najväčšie obmedzenie a zdroj nespokojnosti. Riešením a cestou von je, prekonať tlaky okolia, oslobodiť sa od svojej minulosti a limitujúcich predstáv a znovu objavovať to, kým skutočne ste a kým túžite byť. Dať sebe samej šancu, žiť svoj najlepší život. 
Keďže mojím úprimným zámerom bolo vždy viesť ľudí k reálnej pozitívnej zmene v živote, neustále som hľadala lepšie spôsoby, procesy, techniky, ako efektívnejšie a pravdivo dosiahnuť reálne výsledky. Nechcela som, aby bol niekto závislý na mne, ale chcela som sprostredkovať slobodu a stálu zmenu. Trvalo mi 6 rokov, kým som pomocou vlastných skúseností, neustáleho vzdelávania a hlavne intenzívnej práce so stovkami žien na seminároch, koučingoch a programoch, zostavila správny, efektívny a pravdivý transformačný proces, ktorý každej žene umožní a uľahčí cestu naspäť k sebe samej. 
Vznikol transformačný program Becoming RealWoman, v ktorom vás prevediem hĺbkovým duchovným, ale zároveň praktickým procesom vnútorného oslobodenia, sebapoznania a reálnej pozitívnej zmeny a to na základe fungovania našej ženskej energie, sily komunity a vzájomnej podpory. Tento proces pozostáva z 3 fáz, ktoré som uviedla nižšie. Viac o programe hovorím v tomto videu a referencie nájdete nižšie.  
PREČO VZNIKOL PROGRAM
Prvou inšpiráciou bola moja vlastná túžba nájsť vnútornú slobodu, sebahodnotu, poslanie a byť sama sebou. Začalo sa to po odchode do Malajzie, kde som žila 6 rokov. Dovtedy som nemala vyšší cieľ, chýbal mi zmysel. Cítila som v sebe prázdno, ktoré som nevedela ničím naplniť. Hľadala som odpovede na otázky, kto som, prečo som tu a ak čomu mám prispieť. Túšila som, že je vo mne viac potenciálu, talentov a sily, ako som reálne využívala, ale nevedela som ich aktivovať a použiť. Môj život sa radíkalne zmenil rok po príchode do Malajzie, kedy som čelila výzvam, nespokojnosti, vyhoretiu a rozhodla som sa pre zásadnú zmenu a vykročila som za hranice zóny komfortu, aby som našla svoje odpovede a životné smerovanie. Odišla som z pevného zamestanania a v roku 2009 som založila organizáciu RealWoman. Mojou víziou bolo pomôcť ženám prebudiť ich skrytý potenciál, sebahodnotu a ženskú silu, aby tak mohli zlepšovať svet okolo seba. Verila som a za posledných 10 rokov mojej práce sa mi potvrdilo, že autentická a pravdivá žena dokáže čokoľvek, na čo sa zameria a je najväčším prínosom pre svoje okolie a vzťahy. RealWoman je nová vízia o tom, kým sa môžete ako žena stať a ako vytvoríte život, vzťahy, prácu, úspech, zdravie a budúcnosť, po ktorých skutočne túžite.
Druhou inšpiráciou ste boli vy ženy. V roku 2013 som začala intenzívne pracovať so ženami a budovať organizáciu RealWoman na Slovensku. Pochopila som, že mnohé ženy sa cítili podobne ako ja. Mnohé si nedôverujú, nepoznajú svoju hodnotu alebo zmysel, nevedia v čom sú dobré, sú často vyčerpané a bez rovnováhy, lebo im niečo chýba. Pod tlakom očakávaní a požiadaviek okolia a spoločnosti o tom, aké by mali byť, ako by sa mali správať, ženy často stratia samú seba. Nadobudnú pocit, že by nejaké mali byť, ak chcú vyhovieť, uspieť alebo byť milované. A to ich najväčšie obmedzenie a zdroj nespokojnosti. Riešením a cestou von je, prekonať tlaky okolia, oslobodiť sa od svojej minulosti a limitujúcich predstáv a znovu objavovať to, kým skutočne ste a kým túžite byť. Dať sebe samej šancu, žiť svoj najlepší život. 
Keďže mojím úprimným zámerom bolo vždy viesť ľudí k reálnej pozitívnej zmene v živote, neustále som hľadala lepšie spôsoby, procesy, techniky, ako efektívnejšie a pravdivo dosiahnuť reálne výsledky. Nechcela som, aby bol niekto závislý na mne, ale chcela som sprostredkovať slobodu a stálu zmenu. Trvalo mi 6 rokov, kým som pomocou vlastných skúseností, neustáleho vzdelávania a hlavne intenzívnej práce so stovkami žien na seminároch, koučingoch a programoch, zostavila správny, efektívny a pravdivý transformačný proces, ktorý každej žene umožní a uľahčí cestu naspäť k sebe samej. 
Vznikol transformačný program Becoming RealWoman, v ktorom vás prevediem hĺbkovým duchovným, ale zároveň praktickým procesom vnútorného oslobodenia, sebapoznania a reálnej pozitívnej zmeny a to na základe fungovania našej ženskej energie, sily komunity a vzájomnej podpory. Tento proces pozostáva z 3 fáz, ktoré som uviedla nižšie. Viac o programe hovorím v tomto videu a referencie nájdete nižšie.  
"Po programe som sebavedomejšia, spokojnejšia a načúvam svojmu vnútornému HLASu"
Marika z Veľkého Krtíša
Do programu Becoming RealWoman som vstupovala kvôli lepšiemu poznaniu seba samej, mať istejšie a sebavedomejšie vystupovanie, naučiť sa lepšie komunikovať.
Teraz po programe cítim, že som nadobudla väčšiu istotu a vieru v seba, som sebavedomejšia, spokojnejšia. Naučila som sa byť viac v prítomnosti tu a teraz, počúvať svoje telo, utíšiť myseľ, aby som počula svoje vnútorné pocity. Už viem, ako byť v harmónii, aby som mohla byť sama sebou, pretože vtedy som šťastná a naplnená radosťou a láskou. 
Program síce skončil, ale chcem pokračovať ďalej v rozvoji svojej osobnosti a stretávať sa naďalej s úžasnými ženami, ktoré som v tomto programe spoznala. Tento program by som odporučila každej žene, ktorá túži po zmene vo svojom živote, hľadá samú seba, správne smerovanie, chce získať sebavedomie, nové priateľstvá. Katka ďakujem, že som sa mohla od teba, skvelej a úžasnej trénerky, lektorky učiť!
O AUTORKE PROGRAMU
KATARÍNA ZACHAROVÁ
Ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka od roku 2009 pomáha, vzdeláva, inšpiruje a vedie ženy aj mužov procesom vnútornej transformácie a k aktivácii ich najvyššieho potenciálu, aby úspešne realizovali svoje poslanie a sny, žili v harmónii sami so sebou a v partnerstve a tak svojim príkladom mali pozitívny vplyv na okolie a spoločnosť.   
Katarína vždy úprimne túžila použiť svoje schopnosti, talenty a potenciál na pomoc iným a byť tak pozitívnym prínosom pre svet. Začalo to po príchode do Kuala Lumpur, v Malajzii, kde pracovala a 6 rokov žila. Tam sa spustila jej vlastná hlboká transformácia, ktorá radikálne zmenila jej životné smerovanie.
Ako prvé v roku 2009 založila organizáciu RealWoman s globálnou víziou zlepšovať svet pomocou ženského potenciálu, ktorú začala najskôr budovať na Slovensku. Priebehom niekoľkých rokov zrealizovala viacero konferencií RealWoman Fórum, založila RealWoman klub, viedla RealWoman blog a onedlho začala usporiadať svoje transformačné semináre. V roku 2013 sa stala ako prvá Slovenska členkou Európskej asociácie transformačných lídrov ATL EUROPE. V roku 2014 začala koučovať a tvoriť, zostavovať a viesť vlastné transformačné programy a procesy pre ženy a neskôr aj pre mužov, ktoré v roku 2018 vyvrcholili založením online vzdelávacej akadémie pre sebarozvoj, transformáciu a rast - Be Real Academy.    
Katarína je autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja a transformácie, ktoré sama vydala. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne
"Prekonala som bezmocnosť a teraz sa viac smejem, radujem, neriešim blbosti, ale konám"
Zuzana z Bratislavy
Cítila som sa … jedným slovom – bezmocná. Bezmocná odolávať hnevu, nepokoju, nervozite, občas smútku až depresívnym stavom. Bezmocná odolávať strachom. V programe Be Real som spoznala množstvo úžasných, skvelých a fantastických žien, ktoré som mala možnosť pozorovať pri ich premene.
Teraz každé ráno prichádzam do práce s dobrou náladou a viacerí kolegovia sa tomu čudujú. Myslím že sa viac smejem a radujem. Neriešim blbosti. Kryštalizujem si svoju víziu. 
Program je pre kohokoľvek, kto chce vidieť. Vidieť to, čo doteraz možno len tušil a nejakým spôsobom ho to štvalo, bolelo, trápilo… Aby sa otvoril a začal riešiť, konať, vidieť a vnímať.
Obsah 2. časti programu
NÁVRAT K ŽENSKEJ SILE
1. tréning
Vývoj ženskej energie a kolektívny vplyv
 Pochopíte a objavíte, prečo ste ako žena taká, aká ste, čo a ako formovalo naše ŽENSKÉ KOLEKTÍVNE PODVEDOMIE a ako sa odpútať od limitácií z minulosti a žiť naplno tu a teraz svoj najlepší život. 
 Spustíte svoju vnútornú cestu k tomu KTO STE, aby ste mohli slobodnejšie tvoriť to, KÝM SA CHCETE STAŤ. 
 Aký VPLYV má PROSTREDIE na náš vývoj, možnosti a rozlet a prečo je dôležité, aby sme ako ženy aktívne formovali prostredie okolo nás.
2. tréning
Podstata ženskej sily a jej použitie v praxi
 Pochopíte, čo je ZDROJOM vašej ženskej sily, ako vo svojej podstate funguje, ale hlavne ako ju BUDOVAŤ a použiť v praxi, aby ste bola v rovnováhe a cítili ste sa autenticky. 
 Ako v sebe PREBUDIŤ ŽENSKÚ SILU a obnoviť vzťah, ktorý potrebujete mať ako žena sama so sebou, ak chcete byť autentická a v rovnováhe.
 Ako môžete ako žena tvoriť svoj život a DOSAHOVAŤ ÚSPECH tak, aby ste sa stále cítili žensky a predsa sebavedomo. 
3. tréning
Ženská cyklickosť a prijatie seba samej
 Ako ŽENSKÁ CYKLICKOSŤ ovplyvňuje vašu energiu, nálady, výkonnosť alebo sústredenosť a ako so svojou cyklickosťou dokážete vedome pracovať, aby ste využili celý potenciál, ktorý nám jednotlivé cykly prinášajú.
 Predstavíme vám všetky ŠTYRI CYKLY a ich vplyv na váš vnútorný stav, vaše vzťahy a aj prácu s externou trénerkou, Danielou Krušinskou Trudičovou.
4. tréning
Duchovno a intuícia 
v praxi
 Ako prebieha VÝVOJ VAŠEJ DUŠE a prečo určití ľudia vstupujú do vášho života.
 Ako lepšie NAČÚVAŤ SVOJEJ DUŠI a oslobodiť ju od limitácií, aby ste sa mohli naplno, slobodne a autenticky prejavovať. 
 Čo je INTUÍCIA, ako funguje a ako ju používať, aby ste posilnili vzťah so svojou dušou, vedeli ste robiť správne rozhodnutia a obnovili ste svoju sebadôveru. 
5. tréning
Porozumenie podstaty mužskej a ženskej energie
 Lepšie porozumiete PODSTATE ROZDIELNOSTI, ale aj kompatibility mužskej a ženskej energie, aby ste menej bojovali, ale viac vytvárali rovnováhu sama v sebe, ale aj vo svojich vzťahoch.
 Prevediem vás CHARAKTERISTIKU jednotlivých KVALÍT ženskej, ale aj mužskej energie, aby ste pochopili podstatu ich fungovania. 
 Zistíte, ako ste na tom vy, aký POMER ženskej a mužskej energie práve teraz v sebe máte. 
6. tréning
Partnerstvo a potenciál spolupráce
 Aké sú základné PRINCÍPY PARTNERSTVA a ako ich začať uvádzať do praxe a žiť v bežnom každodennom živote a v našich vzťahoch.
 Ako spolu v partnerstve a spolupráci ženy a muži môžu dosiahnuť najvyšší ľudský POTENCIÁL a vytvoriť pozitívnu zmenu, či už v rodine, vo vzťahu alebo spoločnosti.
"Naučila som sa hovoriť NIE, a tým som sa oslobodila"
Martina z Martina
Obsah 3. časti programu
NOVÁ VÍZIA A POSLANIE
1. tréning
Stanovenie novej vízie pre svoj život
 Začnete TVORIŤ NOVÚ a SLOBODNÚ VÍZIU o tom, kým chcete byť a čo pre vás osobne znamená žiť autentický život ako RealWoman.
 VYHODNOTÍTE KAŽDÚ OBLASŤ SVOJHO ŽIVOTA - vzťah k sebe, vzťahy, zdravie, práca, poslanie, sny a prínos, aby ste uzavreli limitácie z minulosti, posunuli ste hranice svojich možností a vytvorili ste tak pre seba v každej oblasti života slobodnejšiu, autentickejšiu a krajšiu budúcnosť. 
 Vedome začnete tvoriť MAPU NOVEJ VÍZIE pre svoj život. V kreatívno-intuitívnom procese vytvoríte svoju vlastnú “záhradu” pomocou vizualizácie, predstavivosti, tvorivosti, aby určili jasný zámer pre svoju víziu. 
2. tréning
Identifikácia smerovania a poslania
 Prevediem vás špeciálnym energetickým PROCESOM PREPOJENIA S VAŠOU DUŠOU a poslaním, aby ste lepšie porozumeli vývoju svojho autentického životného príbehu a pochopili ste svoje ďalšie smerovanie.
 Začnete nachádzať odpovede na svoje “PREČO” ste tu, k čomu máte prispieť, čo vám dáva zmysel a ako by ste to mohli uskutočniť a žiť.
 Lepšie porozumiete VÝZNAM a vývoju vášho POSLANIA a ako ho neustále odkrývať a postupne napĺňať, aby ste kráčali správnou cestou a použili ste svoj plný ľudský potenciál.
 Prevediem vás PRAKTICKÝM PROCESOM, ktorý vám pomôže ODHALIŤ a pomenovať vaše skutočné vášne, záujem, hlbší zmysel a to, čo vás baví, aby ste vedeli, ktorým smerom sa vydať.  
3. týždeň
Aktivácia talentov, silných stránok a schopností
 Pomocou praktických cvičení OBJAVÍTE a IDENTIFIKUJETE svoje TALENTY, schopnosti a silné stránky, ktoré sú vašou jedinečnou pridanou hodnotou, ako sa odlíšiť, ale aj naplniť to, prečo ste tu a svoje poslanie. 
 S pomocou metodiky DISC lepšie pochopíte svoju PRIRODZENÚ DYNAMIKU a silné stránky, aby ste vedeli, na čo sa sústrediť, lebo vám to dáva energiu a čo radšej delegovať alebo outsoursovať z iných zdrojov, lebo vás to unavuje.
 VYHODNOTÍTE všetky svoje doteraz pomenované talenty, schopnosti, silné stránky, aby ste identifikovali tie, ktoré teraz a v budúcnosti viete, čo najlepšie použiť na vytvorenie práce, či kariery, ktorá vás bude napĺňať a živiť a umožnia vám realizovať vašu víziu o živote, ktorý chcete mať. 
 Ukážem vám, AKO neustále svoje talenty a schopnosti VEDOME ROZVÍJAŤ, aby ste sa “nezasekli”, ale plynulo ste rozvíjali seba samu, svoje možnosti a potenciál.
4. tréning
3 fázy rastu a vývoja
 Spolu s externou lektorou Yvette Westrum vám vysvetlíme, aký VÝZNAM môže mať NUMEROLÓGIA pre váš život a čo všetko váš dátum narodenia a meno o vás prezradia.
 Každá z vás bude mať svoju INDIVIDUÁLNU NUMEROLOGICKÚ 15-20 minutovú KONZULTÁCIU s Yvette Westrum v rámci skupiny. Získate na mieru šitú predpoveď a charakteristiku podľa vášho dátumu narodenia a mena. Poodhalí a pomôže vám to lepšie pochopiť svoj potenciál, talenty, výzvy, životnú cestu a pozrieme sa aj na to, čo vás podľa čísiel čaká nasledovné roky. 
5. tréning
Realizácia cieľov a vízie v praxi
 Ako správne STANOVIŤ A DOSAHOVAŤ SVOJE CIELE, aby ste neboli v strese, ale užívali ste si proces tvorenia svojich výsledkov a realizácie vašich snov.
 Ako premeniť veľké vízie na menšie UCHOPITEĽNÉ CIELE, ktoré môžete začať realizovať, aby ste sa vedeli pohnúť vpred.
 Naučíte sa praktický SYSTEM REALIZÁCIE PRE ŽENY, ktorý vám umožní udržať v rovnováhe akciu a kreativitu, neustále zotrvať v progrese a tak prekonať obdobia prokrastinácie alebo nejasnosti. 
6. tréning
Ženský potenciál a pozitívny vplyv v praxi
 Ako práve vy svojimi schopnosťami a potenciálom môžete mať POZITÍVNY VPLYV na svoje okolie, svoje deti, rodinu a partnera, ale spoločnosť ako celok.
 Ako sa SPÁJAŤ a SPOLUPRACOVAŤ s inými ženami a aj mužmi, aby ste podporili svoj zámer a spolu ste kolektívne vytvorili väčšiu pozitívnu silu a vplyv.
 Konkrétne a REÁLNE PREPOJENIA odporúčania a reálne spolupráce, ktoré by vám mohli pomôcť na vašej ceste pri realizácii vašich zámerov a vízie pre život.
"Zbavila som sa strachov a našla som smerovanie"
Tatiana zo Žiliny
"Predtým som si neverila, teraz viem, že na to mám a viem, že si to zaslúžim"
Ivana z Nitry
Pred programom som bola síce pozitívne mysliaci človek, no hlavne voči môjmu okoliu. Vôbec som si neverila, cítila som sa ako človek, ktorý si nezaslúži nič lepšie, že nemá na to, mať niečo viac. 
Po programe si verím oveľa viac. Jednoducho si poviem, mám na to, dám to. Došlo mi veľmi veľa vecí, z ktorých som mala dovtedy zmätok. Mám to v hlave "upratané", viem, čo mám robiť, keď príde kritická chvíľa a veľmi sa z toho teším. Už nie som stratená sama v sebe, viem, kto som, čo chcem a najdoležitejšie – viem, že som hodná a zaslúžim si všetko to krásne, čo sa mi v živote deje.
"Katka má DAR, ísť na pravú podstatu vášho bytia"
Helena z Bratislavy
NÁKUP VSTUPENKY
do 1. časti programu. Obsahuje:
 Vstup na otvárací online webinár do programu NAŽIVO dňa 1.2.2020 (sobota) od 17:00 do 20:00 hod. s Katarínou Zacharovou, z ktorého získate aj videozáznam.
 Doživotný prístup k 6 tréningom z 1. časti programu s Katarínou Zacharovou v audio a video formáte.
 Prístup naživo k 3 online stretnutiam s vašou 6-člennou skupinou pod vedením koordinátorky a Kataríny Zacharovej, z ktorých získate aj audiozáznam.
 Prístup naživo k 3 online vysielaniam 'Otázky a odpovede' s Katarínou Zacharovou v súkromnej FB skupine, z ktorých získate videozáznam.
 Kompletný pracovný zošit k 1. časti programu v PDF formáte.
 Vzorkový balíček 3 esenciálnych olejov od Doterra, ktoré sú podporujúce v transformačnom procese pre 1. časť programu a sú v hodnote 18.90€.
 Vstup do súkromnej skupiny na Facebooku pre všetky účastníčky programu, v ktorej môžete zdieľať a získať pravidelnú podporu a motiváciu.
 2 vstupy na záverečné podujatie RealWoman Fórum, ktoré prebehne v sobotu dňa 28.3.2020 od 9:00 do 13:00 hod. v Bratislave (vstupenky sú hodnote 36.00€)
+ 2 BONUSY ZDARMA
 v hodnote 25.00€
 Kompletný pracovný zošit k 1. časti programu v tlačenom formáte, ktorý vám pošleme poštou.
 Kniha alebo ebook Končím so strachom a žijem odvážne od Kataríny Zacharovej.
 Kompletný pracovný zošit k 1. časti programu v tlačenom formáte, ktorý vám pošleme poštou.
 Kniha alebo ebook Končím so strachom a žijem odvážne od Kataríny Zacharovej.
CENA VSTUPENKY DO 1. ČASTI PROGRAMU
349€ 369€
zvýhodnená cena aj s bonusmi platí iba do 27.1.2020
PLATBA AJ NA SPLÁTKY:
 Platba v 2 splátkach (185€/185€). Prvú splátku 185€ je potrebné uhradiť hneď po prihlásení do programu. Druhú splátku si určíte vy sama, najneskôr ju však treba uhradiť vo februári 2020. Celková suma vstupenky do programu pri 2 splátkach je 370€.
 Pomohli by vám 3 splátky? Vyberte v prihláške túto možnosť a určite nájdeme riešenie. 
Ide o viac ako len o talenty
 Proces, ktorým prejdete v programe, vám umožní objaviť to, čo ste o sebe nevedeli a  lepšie porozumieť sebe samým a pochopiť, v čom spočíva vaša jedinečnosť a pridaná hodnota, s ktorou viete podporiť iných a prispieť k ich výsledkom. 
 Aktivujete svoj skrytý a nepoznaný potenciál, ktorý vám bol vždy k dispozícii, ale doteraz ste o ňom nevedeli a naplno ste ho nevyužívali. A práve vaša odvaha nasledovať svoju vášeň, zmysel a talenty otvoria novú kapacitu vášho potenciálu.  
 Keď samým sebe dovolíte autenticky sa vyjadriť, vstúpite do svojej pravdivosti a prestanete sa porovnávať a čakať na odsúhlasenie od druhých alebo robiť niečo lebo to iní očakávajú, tak objavíte svoje poslanie a životné smerovanie.
 Posilníte svoje sebavedomie a sebahodnotu, lebo lepšie pochopíte, kto ste a čo dokážete a naučíte sa načúvať svojej duši a intuícii, čo vám navyše pomôže robiť správne rozhodnutia a posilní vašu vieru v seba samého, aj keď budete cítiť neistotu alebo nedostatok podpory z vášho okolia. 
 Váš dosah a vplyv môže byť oveľa väčší a pozitívnejší, ak svoje talenty, vášeň, nadšenie a schopnosti začnete používať nielen pre svoje individuálne ciele, ale pre kolektívne dobro a zlepšenie života viacerých ľudí. 
Ako som už spomenula, tento proces má väčší dosah, ako len vaše talenty a toto je zlomok z toho, čo získate … 
 • Ako urobiť prvý krok smerom von z vášho komfortu k práci alebo aktivite, ktorá vám dáva zmysel a baví vás, ak teraz neviete, čo presne urobiť a cítite neistotu. Začnite s 1. videotréningom - UVEDOMENIE A PREBUDENIE a ďalšie odpovede nájdete v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI.
 •  Prečo by ste nikdy nemali potlačiť svoj vnútorný hlas a volanie svojej duše. Každý má svoj autentický životný príbeh, ktorý môže naplniť, ale bez načúvania vnútorného hlasu, vašej duše, je ťažké nájsť správne smerovanie. Duša je kapitánom vášho života, nie myseľ. Jednoznačne 1. a 2. videotréning.
 • Najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako objaviť či prebudiť svoje skryté talenty alebo schopnosti, je nabrať odvahu, vykročiť do neistoty mimo svojho komfortu a začať reálne, aj keď na začiatku v malom, prispievať, robiť a realizovať to, čo akoby pohne celým vaším bytím a pocítite inšpiráciu, nadšenie a zmysel. Ak máte nejaký sen, tak máte v sebe aj talenty, ktorými ho viete zrealizovať. Viac v 2. videotréningu - VÁŠEŇ A HNACIA SILA.  
 • Myslíte si, že stačí objaviť svoje talenty a úspech sa dostaví? Mýlite sa! Talenty sú váš nástroj, dar, ktorý potrebujete použiť a to, či ich premeníte na úspech zavisí vo veľkej miere na vašich postojoch, námahe a tvrdej práci. Vysvetlím v 5. videotréningu - ROZVOJ TALENTOV.
 •  Ako sa oslobodiť od sabotujúcich postojov alebo programov z minulosti, ktoré dodnes oslabovali vašu sebadôveru a limitovali vás v tom, aby ste si dovolili nasledovať svoje vášne.  V programe, ale aj na osobnom workshope absolvujete proces, ktorý vám pomôže prekonať minulosť a prijať nové podporujúce a pozitívne postoje k sebe, k príležitostiam a k životu. Viac v 6. videotréningu - BLOKY A LIMITÁCIE. 
 •  3 praktické “fázy rastu”, ako neustále napredovať, správne sa rozhodovať a vytrvať pri uplatňovaní vašich talentov. Fázy rastu vám pomôžu nielen začať, ale nachádzať správne smerovanie, čo vám pomôže v progrese. Jeden z troch krokov je plánovanie a príprava, ktorým podrobne prejdete vo 8. videotréngu - RAST A POSLANIE. 
 • Kedy je prijateľné zostať v práci, ktorá vás už nebaví alebo nenapĺňa. Každý má inú úroveň rizika a neistoty, ktoré vie uniesť. Je to v poriadku, ale nedovoľte, aby sa stali vašou výhovorkou. Skôr to zohľadnite v pláne akcie na realizáciu vašej vytúženej zmeny a rozdeľte si to do viacerých postupných krokov. Viac v 7. a v 8. videootríningu. 
 • Ukážem vám, ako uviesť do praxe svoju vášeň, vízie, talenty a silné stránky, aj keď ešte teraz nemáte potrebné zdroje, skúsenosti, podporu alebo dostatočne silnú sebadôveru. A to v 7. videotréningu - UPLATNENIE V PRAXI. 
 • Čo urobiť, ak nemáte podporu blízkych ľudí naokolo a nerozumejú zmene, ktorou prechádzate a tomu, čo túžite vo svojom živote uskutočniť. Jednoznačne 7. a 8. videotréning a odpovede nájdete v celom programe. 
 • Ako úspešne spracovať emócie neistoty, strachu alebo nedôvery, ktoré sa objavia počas procesu uplatňovania vašich talentov a vášni v praxi tak, aby vás nezablokovali, ale práve naopak vám pomohli prebudiť ešte väčšiu vnútornú silu a budovať zdravé sebavedomie. Najviac praktických techník získate zo 6. videotréeningu -BLOKY A LIMITÁCIE, ale odpovede sú v celom programe. 
 •  Naučím vás, ako vedome pracovať so svojimi talentami, schopnosťami a taktiež silnými aj slabými stránkami tak, aby vaše ego nesabotovalo vašu snahu, ale aj zlyhania, pochybenia či neúspechy, aby ste dokázali premeniť na príležitosť narásť a prehĺbiť svoje sebapoznanie. Viac vo 4. videotréningu - TALENTY A SILNÉ STRÁNKY. 
 • Rozlúčte sa s pohodlnosťou a statusom quo. Ak túžite naplniť svoj autentický životný príbeh, žiť pravdivo a slobodne, používať svoje talenty na realizáciu toho, na čom vám záleží, tak si to na prvom mieste bude vyžadovať vašu odvahu vykročiť vpred, postaviť sa svojim strachom a ísť s kožou na trh. Pohodlnosť zabíja sny, status quo bráni rastu, ktorý potrebujete, aby ste mohli uspieť. Táto téma je súčasťou úplne každého videotréningu v programe. 
 • Ako uplatniť svoje talenty a schopnosti v praxi bez toho, aby ste museli hneď na začiatku robiť radikálne zmeny. Každý má iný príbeh, a tak aj inú postupnosť krokov. Avšak začať používať svoje talenty môžete vždy ihneď, ukážem vám, ako na to a čo tým získate, ak nebude čakať na perfektný moment alebo vhodnejšiu príležitosť. Viac v 7. a 8. videotréningu.
Toto je to, čo TERAZ potrebujete urobiť 
Program prebieha online prostredníctvom videí a môžete ho v podstate začať kedykoľvek. Program je ideálne absolvovať počas odporúčaných 6-8 týždňov postupne, aby ste mali čas trénovať a uviesť všetko do praxe. Ku všetkých videám a materiálom z programu dostanete prístup hneď od začiatku, tak ich môžete absolvovať aj rýchlejším tempom, stačí sa poradiť s Katarínou Zacharovou. Ku programu máte doživotný prístup aj po dokončení. 

Máte 2 možnosti, ako absolvovať program Objavte svoje skryté talenty a potenciál :

1. Zakúpiť si členstvo v Be Real Akadémii, v rámci ktorého získate prístup nielen k tomuto programu, ale aj k druhému tranformačnému programu a získať ďalšie výhody. Dostanete podporu a aj finančne ušetríte. Všetky informácie o Be Real Akadémii nájdete tu >>


Po zakúpení vami vybranej vstupenky vám pošleme email so všetkými inštrukciami. Hneď od začiatku vám sprístupníme naraz všetky videotréningy z programu a postupne vás počas 7 týždňov budeme sprevádzať programom. Plus vás zaradíme do sukromnej skupiny účastníkov, ktorú bude viesť Katarína Zacharová a nájdete v nej priestor na zdieľanie, otázky a podporu. 
POTREBUJETE SA PORADIŤ ALEBO NIEČO OPÝTAŤ?
Prosím naozaj neváhajte, ak máte otázky alebo potrebujete poradiť. Napíšte nám prosím na email becoming.realwoman.sk.cz@gmail.com alebo najlepšie je nám rovno zavolať na 0902 731 153 alebo na 0948 180 003.
Občianske združenie RealWoman o.z.
 CHCETE VEDIEŤ VIAC O PRIEBEHU A OBSAHU PROGRAMU?